18 stycznia 2017, imieniny obchodzą: Piotr, Małgorzata, Beatrycze,

-7°
Bielsko-Biała
18.01.2017
  • Wilgotność: 86%
  • Wiatr:wsch 11km/h

jutro: -5°-13°pojutrze: -2°-9°
artykul,babie_lato_z_disco_polo,48296.htmlbabie_lato_z_disco_polo

Pod patronatem

2016-09-24 22:17 (Komentarze: 0)      

Babie lato z disco polo


Niemal w całym Andrychowie do późnych godzin wieczornych słychać było znad Wieprzówki rytmy disco polo.

Miejscowe Centrum Kultury i Wypoczynku zorganizowało bowiem w sobotę (24 września) jedną ze swoich firmowych imprez – „Andrychowskie Babie Lato”. Wśród osób w średnim i starszym wieku entuzjazm wzbudził występ Francesco Napoli, prezentujący swoje pamiętne przeboje takie choćby jak „Marina” czy „Balla Balla”. Włoski artysta miał bardzo dobry kontakt z widzami. Przedstawiciele publiczności zaśpiewali z nim nawet na scenie, a potem zszedł on do swych fanów.

Również kolejni występujący nie stronili od bezpośrednich relacji z fanami. Szczęśliwcy otrzymali nawet płyty z nagraniami zespołów. Odważną muzyką, słowami do niej i zmysłowymi ruchami popisała się CamaSutra, opisująca w oryginalny sposób swoje poglądy na miłość. Fanów nie zawiedli także klasycy disco polo czyli Bayer Full, a także Andre zwłaszcza ze swoim „Ale Ale Aleksandra”. Dobrze w ten klimat wpisał się Kordian, grupa zdobywająca coraz większą popularność. Podczas imprezy przygotowano atrakcje dla dzieci, był też bufet. To nie koniec jednak atrakcji. Osoby, które zakupiły bilety i pobrały specjalne opaski, miały tej nocy darmowy wstęp do bielskiego Klubu Pomarańcza.

Patronat medialny nad „Andrychowskim Babim Latem” sprawowały Regionalny Portal Informacyjny beskidzka24.pl oraz Małopolska Kronika Beskidzka.

jad

Powiaty: Bielsko-Biała, Cieszyn, Oświęcim, Sucha Beskidzka, Wadowice, Żywiec

Zobacz zdjęcia


Skomentuj

Treść:*
Nick:*
2-1=*

OK, zamknij