20 lipca 2018, imieniny obchodzą: Czesław, Fryderyk, Hieronim, Seweryn

25°
Bielsko-Biała
20.07.2018
  • Wilgotność: 66%
  • Wiatr:płn 17km/h

jutro: 25°13°pojutrze: 24°15°
artykul,beniaminek_zaczal_od_wygranej,57639.htmlbeniaminek_zaczal_od_wygranej

Sport

2017-08-12 15:26 (Komentarze: 0)      

Beniaminek zaczął od wygranej


Za nami inauguracja piątoligowego sezonu. Pierwszy pojedynek na tym szczeblu rozgrywek odbył się  w Juszczynie. W odwiedziny do beniaminka wybrał się Dąb Paszkówka.

Przed meczem piłkarze Naroża odebrali puchar za wygranie a-klasowych rozgrywek i tym samym wywalczenie awansu do V ligi. Na początek zmagań przyszło im zagrać z zespołem, który na boisku spadł z tego szczebla, a utrzymał się dzięki wycofaniu się z rozgrywek Cedronu Brody. 

Pierwsze minuty wyraźnie na swoją korzyść mogą zapisać goście. – Nie jest dobrze. Są wyraźnie lepsi. Jesteśmy za bardzo zdenerwowani – mówił po około 20 minutach spotkania Krzysztof Sarna, prezes Naroża, który jednak z nadzieją patrzył na murawę, gdyż juszczynianie z minuty na minutę łapali coraz większy luz i zyskiwali pewność siebie. Efektem była akcja z 28. minuty. Zainicjował ją Rafał Drobny, włączył się Marcin Ferek, który przerzucił piłkę na skrzydło do brata Grzegorza, a ten z pierwszej piłki dośrodkował wprost na pierś Pawła Romaniaka. Ten nie kalkulował. Złożył się do woleja i zrobiło się 1:0. Chwilę później Naroże wywalczyło rzut różny. Po nim goście wyszli z kontrą, ale Dominik Baziński nie tylko ją przerwał, ale też wypatrzył Rafała Drobnego i beniaminek schodził na przerwę z dwubramkową zaliczką.

Po zmianie stron wynik ustalił Paweł Romaniak. Ostro nacisnął jednego z obrońców. Ten usiłował odegrać piłkę do bramkarza, ale zrobił to zbyt lekko. Romaniak niczym chart dopadł do futbolówki i okazji nie zmarnował.

Naroże Juszczyn – Dąb Paszkówka 3:0 (2:0)

Autorem fotoreportażu jest Wojciech Ciomborowski 

wojcio

Powiaty: Oświęcim, Sucha Beskidzka, Wadowice

Zobacz zdjęcia


Skomentuj

Treść:*
Nick:*
2+4=*

OK, zamknij