26 kwietnia 2018, imieniny obchodzą: Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina

Bielsko-Biała
26.04.2018
  • Wilgotność: 62%
  • Wiatr:zach 2km/h

jutro: 19°pojutrze: 24°12°
artykul,bezpiecznie_nie_tylko_na_rowerze,53535.htmlbezpiecznie_nie_tylko_na_rowerze

E - EDUKACJA

2017-03-10 22:44 (Komentarze: 0)      

Bezpiecznie nie tylko na rowerze


W powiecie cieszyńskim trwają eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Kolejny sprawdzian wiedzy i umiejętności odbył się dzisiaj w gminie Istebna. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali policjanci z powiatu cieszyńskiego.

- Początkiem tygodnia policjanci cieszyńskiej drogówki rozpoczęli eliminacje międzyszkolne dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum powiatu cieszyńskiego. W poniedziałek 6 marca inauguracja Turnieju BRD odbyła się w Ustroniu. We wtorek w Skoczowie. Kolejno środę w Drogomyślu. Wczoraj zmagania uczestników poszczególnych konkurencji odbyły się w Wiśle, a dzisiaj przed południem w Istebnej- relacjonuje Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej policji.

Do  turnieju przystąpili uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum. Każdą ze szkół reprezentowała jedna drużyna. W grupie gimnazjów drużyny składały się z trzech osób. Z kolei szkoły podstawowe reprezentowała czteroosobowa grupa uczniów. Uczestnicy rozwiązywali test ze znajomości przepisów ruchu drogowego i sprawdzali swoje umiejętności z jazdy rowerem po torze przeszkód.

kk

Powiaty: Cieszyn

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
1+5=*

OK, zamknij