19 sierpnia 2018, imieniny obchodzą: Bolesław, Jan, Borysław, Julian

17°
Bielsko-Biała
19.08.2018
  • Wilgotność: 60%
  • Wiatr:płn 4km/h

jutro: 29°16°pojutrze: 26°13°
artykul,bielsko_postawila_na_nogi_cala_komende,66678.htmlbielsko_postawila_na_nogi_cala_komende

Na sygnale

2018-08-09 14:40 (Komentarze: 4)      

Bielsko: Postawiła na nogi całą komendę


Najwyraźniej alkohol zbyt mocno uderzył jej do głowy. Popijając pod bielską komendą wykonała telefon alarmowy i poinformowała o podłożeniu w niej bomby.

Rzecz się działa 5 sierpnia około 2.30 w rejonie ulicy Wapiennej w Bielsku-Białej. Dwie koleżanki urządziły sobie spotkanie towarzyskie w plenerze, popijając przy tym alkohol. Na początek powiadomiły służby o tym, że w śmietniku palą się śmieci. Wtedy 30-latka wpadła na pomysł, aby jeszcze bardziej zaangażować służby mundurowe. Niewiele (albo wcale) myśląc, z telefonu koleżanki zadzwoniła pod numer alarmowy i poinformowała o tym, że w komendzie przy ulicy Wapiennej jest bomba.

- Policyjni pirotechnicy oraz przewodnik z psem szkolonym do wykrywania ładunków wybuchowych przeszukiwali budynek i teren sąsiadujący z komendą. Ładunku nie było - informuje Elwira Jurasz, rzecznik bielskiej policji.

Mundurowi nie mieli problemów z zatrzymaniem kobiety. Już następnego dnia 30-latka usłyszała zarzuty. Za wywołanie fałszywego alarmu o podłożeniu ładunku wybuchowego grozi jej do ośmiu lat więzienia. Jednocześnie może ona zostać obciążona kosztami akcji, które sięgają kilku tysięcy złotych.

mk

Powiaty: Bielsko-Biała

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
5+2=*

Yty, 2018-08-10 godz. 16:42
Ale ten Kociński p o j e b a n y!
Kociński, 2018-08-10 godz. 14:12
Nie mam zamiaru pisać komentarzy ze względu na ciekawszy temat Wałbrzych- Książ oraz pewna ulica kto uważnie czytał moje komentarze zapewne pamięta jaka ulica była wymieniona . Drodzy policjanci nie wasz teren interes czy biznes w patrolowaniu Dolnego Śląska . Miłego patrolowania bez zbędnego obijania się w pracy . Z poważaniem Jerzy W ( Kociński)
Kociński, 2018-08-10 godz. 13:56
Niesamowicie mi się poprawił humor czytając opis wydarzenia . Postawiła na nogi całą komendę mam nadzieję że osoby z nadwagą też czynnie brały udział w wykryciu sprawców ciekawego zdarzenia . Z poważaniem Jerzy W ( Kociński )
Kociński, 2018-08-10 godz. 13:48
Cóż ruch to zdrowie drogie policjantki i policjanci .Zapewniam was drodzy mieszkańcy powiatu Bielsko-Bialskiego że w przypadku konfliktu zbrojnego nie liczcie specjalnie na pomoc służb mundurowych . Nie trzeba słynnego Jackowskiego aby przewidzieć dalsze losy osób w Rzeczpospolitej Polskiej . Ja bynajmniej przewiduję cóż nie mam zamiaru was martwić . Z poważaniem Jerzy. W ( Kociński)
OK, zamknij