20 czerwca 2018, imieniny obchodzą: Diana, Bogna, Bogumiła, Florentyna

30°
Bielsko-Biała
20.06.2018
  • Wilgotność: 69%
  • Wiatr:poł 4km/h

jutro: 28°11°pojutrze: 16°
artykul,boks_rzadzil_w_weekend,63103.htmlboks_rzadzil_w_weekend

Sport

2018-03-12 10:21 (Komentarze: 1)      

Boks rządził w weekend


Przez trzy dni (od 9 do 11 marca) w hali przy ulicy Widok w Bielsku-Białej trwały Mistrzostwa Śląska w Boksie Olimpijskim. Emocji było mnóstwo, bo rywalizacja toczyła się w 10 kategoriach wagowych wśród juniorów i seniorów oraz 13 kategoriach wśród kadetów.

Wyniki finałów:

Kadet
1 walka w kategorii 46kg Nikodem Zając (GUKS Carbo Gliwice) vs Wiktor Bujakowski (KS Górnik Sosnowiec) PKT 0-3
2 walka w kategorii 54kg Przemysław Cygan (GUKS Carbo Gliwice) vs Szczepan Ficoń (KB Ring Bielsko-Biała) PKT 3-0
3 walka w kategorii 57kg Oliwier Zamojski (BKS Concordia Knurów) vs Adrian Klima (MOSM Tychy) PKT 3-0
4 walka w kategorii 60kg Dawid Haltof (MOSM Tychy) vs Dawid Szmajda (MOSM Tychy) PKT 0-3
5 walka w kategorii 63kg Antoni Brzozok (BKS Jastrzębie Zdrój) vs Jakub Motyl (KS Start Częstochowa) PKT 3-0
6 walka w kategorii 70kg Filip Colkos (06 Kleofas AZS AWF Katowice) vs Jakub Bokwa (San Paulo Masłońskie) PKT 3-0
7 walka w kategorii 75kg Bartosz Rak (KSW Boxing Odra Wodzisław Śląski) vs Paweł Balwierz (San Paulo Masłońskie) PKT 3-0
8 walka w kategorii 56kg Szymon Skorupa (RMKS Rybnik) vs Kamil Kołodziejski (KS Garda Gierałtowice) PKT 2-1

Junior
9 walka w kategorii 64kg Kamil Pietrzyk (BKS Jastrzębie Zdrój) vs Ryan Gbyl (KS Górnik Sosnowiec) PKT 3-0
10 walka w kategorii 69kg Radosław Kliś (BKB Beskidy Bielsko-Biała) vs Patryk Rydz (KS Start Częstochowa) RSC1
11 walka w kategorii 75kg Paweł Masternak (RMKS Rybnik) vs Eryk Himner (DKB Dąbrowa Górnicza) PKT 3-0
12 walka w kategorii 81kg Adam Opyrchał (SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała) vs Remigiusz Skoczyński (KS Garda Gierałtowice) PKT 2-1
13 walka w kategorii 91kg Patryk Woźniak (KS Garda Gierałtowice) vs Jakub Kurek (KS Górnik Sosnowiec) AB1
14 walka w kategorii +91kg Gabriel Bieżuński (KSW Boxing Odra Wodzisław Śląski) vs Mateusz Wiśniewski (KS Garda Gierałtowice) RSC1

Młodzieżowiec
15 walka w kategorii 60kg Marcel Janicki (UKS Śląsk Ruda Śląska) vs Bartłomiej Przybyła (JKB Jawor Team Jaworzno) PKT 0-3
16 walka w kategorii 64kg Mateusz Wuzik (KS Garda Gierałtowice) vs Daniel Skorupa (RMKS Rybnik) PKT 0-3
17 walka w kategorii 69kg Szymon Łapa (JKB Jawor Team Jaworzno) vs Konrad Białas (Akademia Boksu Roberta Gortata) PKT 0-3
18 walka w kategorii 75kg Damian Stanisławski (UKS MOSM Bytom) vs Bartosz Głowacki (Akademia Boksu Roberta Gortata) PKT 2-1
19 walka w kategorii 75kg Łukasz Sarniak (KS Górnik Sosnowiec) vs Wiktor Czopek (KSiSW Shogun Mysłowice) PKT 1-2
20 walka w kategorii 81kg Marcin Trybalski (KS Garda Gierałtowice) vs Mateusz Wodziński (KS Górnik Sosnowiec) PKT 1-2
21 walka w kategorii 81kg Artur Guznar (KB Puncher Cieszyn) vs Mateusz Kasza (06 Kleofas AZS AWF Katowice) RSC3
22 walka w kategorii 91kg Łukasz Nazaruk (BKB Beskidy Bielsko-Biała) vs Szymon Wąs (GUKS Carbo Gliwice) PKT 2-1
23 walka w kategorii +91kg Marek Górecki (SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała) vs Piotr Łącz (SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała) WO

Autorem fotoreportażu jest Artur Jarczok.

 

aj

Powiaty: Bielsko-Biała

Zobacz zdjęcia


Skomentuj

Treść:*
Nick:*
3+2=*

1234, 2018-03-12 godz. 20:09
piotr łącz super walki zakończone przed czasem szkoda ,że nie ma zdjęć
OK, zamknij