18 lutego 2018, imieniny obchodzą: Szymon, Konstancja, Maksym, Flawian

Bielsko-Biała
18.02.2018
  • Wilgotność: 87%
  • Wiatr:płn 2km/h

jutro: -8°pojutrze: -1°-6°
artykul,byc_jak_diament,52697.htmlbyc_jak_diament

Pod patronatem

2017-02-10 21:34 (Komentarze: 0)      

Być jak diament!


7 lutego rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do wyjątkowego, a zarazem niepowtarzalnego konkursu piękności Miss & Mister Diamond 2017. Celem konkursu jest nie tylko wybór najpiękniejszej Polki i najprzystojniejszego Polaka, ale również wsparcie młodych i zdolnych osób w drodze do spełnienia marzeń o sławie i karierze.

Miss Diamond to pierwszy konkurs piękności, w którym prawie wszystkie etapy, poza Galą Finałową zostaną przeprowadzone online. Forma konkursu jest bardzo innowacyjna, a dzięki przeprowadzeniu konkursu w Internecie, każda z osób marzących o karierze w wielkim świecie ma możliwość podjęcia kroku w stronę spełnienia marzeń, niezależnie od sytuacji finansowej czy miejsca zamieszkania. O tym, kto zdobędzie upragniony tytuł otwierający drzwi do kariery i sławy, zdecyduje niezależne jury w postaci wszystkich osób, które zapragną oddać głos drogą SMS-ową.

Na potrzeby konkursu, stworzona została dedykowana platforma www.missdiamond.pl, na której zainteresowane uczestnictwem osoby, w dniach od 7 lutego do 21 kwietnia będą mogły dokonywać zgłoszeń poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Aż do przedostatniego etapu, głosowanie również odbywać się będzie na dedykowanej stronie www, na której na bieżąco prezentowane będą wyniki kandydatów. Wybrana w drodze eliminacji finałowa grupa uczestników weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej i nagraniu wideo. Kandydaci będą mieli również okazję podjęcia współpracy z profesjonalistami w dziedzinie kreowania wizerunku, wystąpień publicznych czy coachingu. Wszystko to, aby jak najlepiej przygotować się do uroczystej Gali, transmitowanej w telewizji, podczas której odbędzie się ostateczne głosowanie.

Dla finalistów i zwycięzców organizatorzy wraz ze sponsorami wydarzenia przygotowali wyjątkowe i cenne nagrody. Na Gali obecni będą liczni przedstawiciele mediów oraz show-biznesu, co stworzy doskonałą okazję do zaprezentowania sylwetek kandydatów przed szeroką publicznością.

mod

Powiaty: Bielsko-Biała, Cieszyn, Oświęcim, Sucha Beskidzka, Wadowice, Żywiec

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
7+2=*

OK, zamknij