17 lipca 2018, imieniny obchodzą: Aneta, Bogdan, Aleksy, Jadwiga

17°
Bielsko-Biała
17.07.2018
  • Wilgotność: 97%
  • Wiatr:zach 7km/h

jutro: 18°16°pojutrze: 19°16°
artykul,chybie_ktore_drogi_do_remontu,63952.htmlchybie_ktore_drogi_do_remontu

Wydarzenia

2018-04-15 11:30 (Komentarze: 1)      

Chybie: Które drogi do remontu?


Władze Chybia z firmą z Bielska-Białej podpisały umowę na tak zwane remonty cząstkowe dróg gminnych. Które ulice będą naprawiane?

Jak informuje Urząd Gminy w Chybiu do remontu zakwalifikowano następujące ulice w poszczególnych sołectwach: Chybie - Bielska (boczny odcinek, dojazd do budynku nr 14), Dworcowa, Św. Huberta, Chrobrego (od budynku nr 23 do skrzyżowania z Kwiatową), Sienkiewicza, Leśna, Szkolna, Podleśna, Boczna i Graniczna. Mnich - Reja, Spacerowa, Zaciszna, Kolorowa, Rolna, Wojska Polskiego wraz z bocznym odcinkiem, Ogrodnicza wraz z bocznym odcinkiem, Słoneczna, Dębowa, Topolowa, Tuwima (boczny odcinek) oraz Świerkowa wraz z bocznym odcinkiem. Zaborze - Darwina (odcinek od Cieszyńskiej do Świerkowej i boczny odcinek tej ulicy), Cicha wraz z bocznymi odcinkami, Wąska, Myśliwska, Kościelna, Górnicza, Strażacka i Wiejska. Frelichów/Zarzecze - Zawala (odcinek od Polnej do Wałowej i boczny odcinek drogi), Olchowa i Orzeszkowej wraz z bocznym odcinkiem.

Prace remontowe na gminnych drogach mają zostać zakończone do końca maja.

slavko

Powiaty: Cieszyn

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
3+5=*

pytania, 2018-04-15 godz. 11:41
Jeśli już informacja o tak fragmentarycznej sprawie no to za jaką kwotę w umowie te remonty cząstkowe? Jaka to firma z Bielska? Ile dróg (jaki procent) wymaga także remontu/
OK, zamknij