25 kwietnia 2018, imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, ,

23°
Bielsko-Biała
25.04.2018
  • Wilgotność: 74%
  • Wiatr:poł 7km/h

jutro: 16°pojutrze: 19°
artykul,cieszyn_kundelek_w_czarne_latki,53061.htmlcieszyn_kundelek_w_czarne_latki

Przygarnij mnie!

2017-02-23 14:03 (Komentarze: 28)      

Cieszyn: Kundelek w czarne łatki


Ten uroczy, niewielkich rozmiarów kundelek został znaleziony 11 lutego. Błąkał się po ul. Puńcowskiej w Cieszynie.

Obecnie czeka w cieszyńskim azylu na swoich właścicieli. Jeśli się nie znajdą będzie można go adoptować. Piesek ma 8 lat. Jest bardzo spokojny i grzeczny. Nie sprawi nowych właścicielom wielu kłopotów. Do szczęście potrzebne mu regularne spacery i pełna miska. Jeśli masz ochotę poznać go bliżej, przyjdź na ul. Cichą w Cieszynie.

kk

Powiaty: Cieszyn

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
6+6=*

ktoś, 2017-03-03 godz. 13:51
Mundial od ciebie na kilometr nie tylko jedzie gównianym smrodem z chlewa ale i debilizmem na kilometr.W psychiatryku się wychowywałeś.
Mundial, 2017-03-03 godz. 08:04
Ty wstrętny śmierdzący psim łajnem ochlapusie.
ktoś, 2017-03-02 godz. 23:39
Pijaka to ty sobie w rodzinie znajdz kretynie nierozgarnięty albo wróć się do szkoły żeby cię tam czytać ze zrozumieniem nauczyli.
stokrotek, 2017-03-01 godz. 21:54
Nie chlej pijaku już więcej bo nikt nie rozumie twoich bełkotów.
Ktoś, 2017-03-01 godz. 20:47
Barani łbie to o obrażaniu ludzi co wcześniej pisałem ,to nie chodziło tylko o mnie,bo obrażając wszystkich ludzi lubiących bądz opiekujących się zwierzętami a nie wypowiadających się tutaj co oprucz ciebie robiło wcześniej pare innych osób,też świadczy o tym jaką kulture i chamstwo reprezentują ludzie nielubiący zwierząt,są jeszcze gorszymi jaszczurami niż ci co je lubią.A jak większośc może wypowiadających się tutaj są twojego pokroju ,to nie dziwie się że się smieją bo co bezmózg może innego robić.Niebronie nikiomu się tutjaj udzielać niech się udziela o ile ma coś madrego do powiedzenia a nie takie debilne dziecinne wypowiedzi jak twoje.Tylko na tym forum tacy jak ty mają odwage się wypowiadać,bo na innych forach już nie miałbyś co powiedzieć,od razu by cię zgasili i odszedłbyś z płaczem od komputera, bo po karzdym twoim wpisie widać że cię nosi i nie wiesz co ze sobą zrobić.
YXYX, 2017-03-01 godz. 08:41
Broń sobie te szpetne zdechliny ile chcesz, mnie to ani ziąbi ani szczypi. Twoje komentarze pokazują tylko twoją i innych zwierzęcych opiekunów kulturę osobistą. Pod każdym artykułem jest włączone forum po to żeby każdy mógł napisać to co o tym myśli a ty nie jesteś Kaczorem z PISuarów żeby wszystkich co mają inne poglądy niż ty obrzucać epitetami. Pokazuj dalej kim jesteś niech wszyscy to widzą i się z ciebie śmieją a ja mam nadzieje że inni również nadal będą się tutaj udzielać a tobie niech leci samotniku jak wściekłemu psu piana z pyska.
Ktoś, 2017-02-28 godz. 23:04
TY łajzo popatrz lepiej dobrze obrażacie zwierzęta a one same wam tym nie odpowiedzą więc ktoś ich musi bronić więc odpisuje na te wasze głupawe wpisy żebyście poczuli na własnej skórze jak to miło,i nie ma głupich wpisów na temat tych zwierząt nie ma obrazliwych komentarzy,jedna dziewczyna miała tu racje nie chcesz adoptować zwierzęcia masz je gdzieś to nie wchodz na tą strone i głupio nie komentuj ,a skoro jusz musisz bo nic innego nie potrafisz to licz się z tym że ktoś ci za to odpłaci.Ale ty jesteś na tyle tępy mózg że i tak tego nie zrozumiesz.
YXYX, 2017-02-28 godz. 22:36
Ktosiu, ciebie tu nikt nie obraża , to ty wszystkich obrażasz, większość postów komentujących dotyczy artykułu i tych czworonożnych poczwar, ale jeżeli ty się czujesz obrażany to chyba jesteś też brzydactwem na czterech łapach. Niedość że analfabeta to jeszcze szpetny jak noc i głupi jak stary but ze skaju.
Ktoś, 2017-02-28 godz. 14:03
Anno jak by nie było takich głupich wpisów jakie są to ja bym też tak nie pisał ale bronić zwierząt trzeba a jak widze niewielu jest odważnych aby je bronić i skoro ktoś je obraż to dostanie za swoje,a że niumie potem spasować i wdaje się w dalszą pyskówke i nieliczy się ze słowami to ja też się niedam obrażać,może ty byś sobie na to pozwoliła ,ale nie ja
Ania, 2017-02-28 godz. 09:47
No właśnie, gdzie jest admin, IP tego "Ktoś" już dawno powinno zostać zablokowane.OK, zamknij