20 lipca 2018, imieniny obchodzą: Czesław, Fryderyk, Hieronim, Seweryn

20°
Bielsko-Biała
20.07.2018
  • Wilgotność: 76%
  • Wiatr:płn 13km/h

jutro: 26°13°pojutrze: 24°15°
artykul,czechowice_lodowisko_ze_zmianami,60680.htmlczechowice_lodowisko_ze_zmianami

Sport

2017-12-05 10:04 (Komentarze: 0)      

Czechowice: Lodowisko ze zmianami


1 grudnia ruszyło czechowickie lodowisko Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W nadchodzącym sezonie na łyżwiarzy czeka kilka istotnych zmian.

Wszystko ma na celu usprawnienie pracy oraz poprawę komfortu użytkowników. Jedyne co zostaje niezmienne, to cennik. Pierwszą zmianą jest wydłużenie czasu funkcjonowania lodowiska do 21.00, a ze ślizgawki będzie można skorzystać codziennie od 9.00. Obowiązkowa przerwa techniczna będzie od 14.00 do 15.00. W ciągu dnia, w przypadku złych warunków atmosferycznych np. intensywnych opadów śniegu, pracownik techniczny może zdecydować o dodatkowej przerwie technicznej na czyszczenie lodowiska. Użytkownikom w tym czasie zostanie zatrzymany czas jazdy.

- Kolejną zmianą jest wprowadzenie jednolitego komputerowego systemu płatności. Na wejściu otrzymamy opaskę z kodem kreskowym. Naliczanie czasu rozpocznie się po przygotowaniu do jazdy oraz zeskanowaniu biletu na bramce wejściowej. Klienci płacić będą za korzystanie z lodowiska przy wyjściu z obiektu. Jedno wejście obejmuje 45 minut jazdy oraz 15 minut na przebranie po zejściu z lodowiska. Po przekroczeniu czasu system będzie naliczał dopłatę zgodnie z cennikiem. Będzie również istniała możliwość wykupienia wejścia na 90 minut jazdy plus kwadrans na przebranie. W związku z nowym systemem, każdy będzie mógł dołączyć do jazdy o dowolnej godzinie, a nie jak dotychczas o każdej pełnej. Znikają tym samym niedogodności związane z dotychczasową obsługą na turach i dużym ściskiem oraz kolejkami o pełnych godzinach. Kolejnymi udogodnieniami będą wspólny karnet na basen i lodowisko oraz możliwość płatności kartą, której dotychczas na tym obiekcie nie było – informuje Paweł Mazur z czechowickiego MOSiR-u.

Jak co roku będzie funkcjonowała wypożyczalnia,a w niej łyżwy oraz kaski. Dla najmłodszych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na lodzie, do dyspozycji będą pingwinki oraz kaski do nauki jazdy.

 

aj

Powiaty: Bielsko-Biała

Zobacz zdjęcia


Skomentuj

Treść:*
Nick:*
8-6=*

OK, zamknij