25 czerwca 2018, imieniny obchodzą: Łucja, Wilhelm, Dorota, Witold

18°
Bielsko-Biała
25.06.2018
  • Wilgotność: 54%
  • Wiatr:płn 4km/h

jutro: 18°pojutrze: 19°14°
artykul,czechowice_wscibski_wodociagowiec,54673.htmlczechowice_wscibski_wodociagowiec

Wydarzenia

2017-04-20 19:57 (Komentarze: 2)      

Czechowice: Wścibski wodociągowiec?


Czechowiczanie niepokoją się zachowaniem wodociągowców, którzy ich odwiedzają, po czym wyjmują... aparat fotograficzny i pstrykają. I nawet nie proszą o zgodę.

Burmistrz uspokaja, że żadne dobra osobiste mieszkańców nie są tu naruszone. - Wodomierz główny jest własnością dostawcy wody. W związku z tym pracownicy PWiK wykonują fotografie mienia należącego do przedsiębiorstwa, a wykonane fotografie obejmują jedynie instalacje i urządzenia pomiarowe - zapewnia.

Tematem zajęła się „Kronika Beskidzka”. Wydanie z 20 kwietnia.

mk

Powiaty: Bielsko-Biała

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
3+4=*

zdegustowany, 2017-04-22 godz. 09:33
Tak zgadzam się panie Janie tylko z tym że kopa i ryja trzeba dać burmistrzowi i jego pociątkom którzy pracują w urzędzie miasta a nie tym którzy chodzą po domach, wiem jak jest bo pracowałem w wodociągach wydadzą polecenie iść tam zrobić to i to bo jakiś inteligent po zasranej ATH w Bielsku coś durnego wymyśli żeby się czymś wykazać przed burmistrzem a oni się pochowają w gabinecikach a jak ktoś coś od nich z mieszkańców chce to trzeba się umówić żeby cymbał jeden z drugim wiedział co ma powiedzieć bo musi się przygotować co ma mówić,. przecierz z marszu nic niewie. Oni powinni być dla mieszkańców a nie my dla nich żeby tylko płacić rachunki i podatki a jak ktoś chce coś od nich i się odezwie to odrazu mówią że to są krzykacze.
Jan , 2017-04-21 godz. 10:58
A kopa w du--- i w ryja niech tylko przyjdzie do mnie wara nie wpuszczać dziadów.
OK, zamknij