29 czerwca 2017, imieniny obchodzą: Piotr, Paweł, Salomea,

25°
Bielsko-Biała
29.06.2017
  • Wilgotność: 53%
  • Wiatr:poł 1km/h

jutro: 23°14°pojutrze: 22°13°
artykul,czernichow_dwa_dni_ze_skiba,56142.htmlczernichow_dwa_dni_ze_skiba

Wkrótce

2017-06-14 08:20 (Komentarze: 0)      

Czernichów: Dwa dni ze Skibą


1 i 2 lipca gmina Czernichów zaprasza na swoją sztandarową imprezę - "Święto Morza". Wydarzenie odbędzie się w Międzybrodziu Bialskim w pobliżu plaży nad Jeziorem Międzybrodzkim.

Pomysł na organizację "ŚM" zrodził się w 1936 roku, gdy wybudowano zaporę w Międzybrodziu. Wtedy postanowiono, że impreza co roku odbywać się będzie właśnie nad tym akwenem. W tym czasie gmina prezentuje swoje walory i oferuje liczne atrakcje. 

Pierwszy dzień wypełnią koncerty. Zagrają: Oddział Zamknięty, grupa Turnioki, Bartnicky i Robert Wiewióra. Na zakończenie zaplanowano pokaz pirotechniczny i dyskotekę. Za konsoletą stanie DJ Kris D. Drugi dzień będzie miał charakter pikniku rodzinnego. Na scenie pojawią się Piotr Herdzina i grupa BezNazwy.

Całość poprowadzi Krzysztof Skiba. "Świętu Morza" będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje. Wśród nich loty balonem i warsztaty kulinarne dla dzieci, które poprowadzą Justyna Pszczółka i Dorota Habdas, pochodzące z Czernichowa siostry, uczestniczki kulinarnego, telewizyjnego show "Bake Off - Ale Ciacho!".

Więcej szczegółów - tutaj.

best

Powiaty: Żywiec

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
7-1=*

OK, zamknij