22 sierpnia 2018, imieniny obchodzą: Maria, Cezary, Tymoteusz, Zygfryd

15°
Bielsko-Biała
22.08.2018
  • Wilgotność: 61%
  • Wiatr:wsch 4km/h

jutro: 30°19°pojutrze: 28°16°
artykul,dar_wosp_dla_szpitala,64737.htmldar_wosp_dla_szpitala

Wydarzenia

2018-05-16 12:23 (Komentarze: 2)      

Dar WOŚP dla szpitala


18 nowoczesnych i wygodnych łóżek przekazała Szpitalowi Pediatrycznemu w Bielsku-Białej Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

- To łóżka szpitalne typu „Junior”, odpowiednie właśnie dla dzieci i młodzieży. Mają bardzo wygodne materace, a podnoszenie i opuszczanie wezgłowia jest proste i łatwe. Łóżka te posiadają również specjalne wysięgniki umożliwiające pacjentom podnoszenie się oraz stojaki na kroplówki. Zapewniają więc zarówno komfort leżenia jak i sprawną obsługę łóżka przez personel szpitala lub rodziców opiekujących się chorymi dziećmi. Do każdego łóżka dołączona jest estetyczna i funkcjonalna szafka, z dwustronnie otwieranymi szufladami. W imieniu pacjentów oraz szpitala serdecznie dziękuję za ten dar Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy – mówi Donata Sawczuk, naczelna pielęgniarka Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

W ostatnich latach od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy bielski szpital dziecięcy otrzymał między innymi aparat USG umożliwiający wykonywanie echa serca, pompy infuzyjne, pulsoksymetr , aparat EKG, holter ciśnienia, aparaty monitorujące czynności życiowe, respirator transportowy czy zestaw do trudnej intubacji.

slavko

Powiaty: Bielsko-Biała

Zobacz zdjęcia


Skomentuj

Treść:*
Nick:*
1+7=*

generał z kulami, 2018-05-20 godz. 17:14
Mylisz się. To yaro oddał swoje łóżko i leży jak ci niepełnosprawni w korytarzu.
Normalny nie sekta, 2018-05-16 godz. 19:00
Nie róbcie ludzi w balona to nie dał Owsiak a Caritas albo Szatan z Torunia wg ich Owsiak wszystko przepił tak banda robi propagandę o swoich guru sekty Szatana i jarka.
OK, zamknij