20 lipca 2018, imieniny obchodzą: Czesław, Fryderyk, Hieronim, Seweryn

25°
Bielsko-Biała
20.07.2018
  • Wilgotność: 66%
  • Wiatr:płn 17km/h

jutro: 25°13°pojutrze: 24°15°
artykul,dlaczego_warto_pracowac_w_call_center,57347.htmldlaczego_warto_pracowac_w_call_center

Wydarzenia

2017-08-01 00:01

Dlaczego warto pracować w call center?


9 KORZYŚCI, O KTÓRYCH BYĆ MOŻE JESZCZE NIE WIESZ

Magda pracuje od roku jako telefoniczny Doradca Klienta w rankomat.pl. Rozpoczynając pracę myślała, że będzie to zajęcie “na przeczekanie”, dopóki nie znajdzie czegoś innego. Obawiała się, że nie będzie potrafiła przebić się przez barierę niechęci klientów lub nie sprosta wymaganiom pracodawcy. Zaryzykowała i nie żałuje. Nie myśli o zmianie - jest zadowolona z pracy, wynagrodzenia i atmosfery w firmie.

A Ty? Jakie masz skojarzenia myśląc o pracy „w słuchawkach”? Strach, niechęć? A może traktujesz ją jako ostateczność? Przeczytaj, jak wygląda praca w call center w rankomat.pl i czym różni się od tzw. telemarketingu. Sprawdź, dlaczego warto aplikować do jednej z największych internetowych porównywarek w kraju, która posiada biuro w Bielsku-Białej i prowadzi rekrutację pracowników w naszym mieście.

1. Profesjonalne szkolenia na start

Tematyka ubezpieczeń to dla Ciebie nowa, nieznana dziedzina? To żaden problem - pracę u nas rozpoczynasz od cyklu intensywnych szkoleń. Poznajesz produkty współpracujących z nami towarzystw ubezpieczeniowych oraz uczysz się zasad profesjonalnej obsługi Klienta przez telefon. Po rozpoczęciu samodzielnej pracy, cały czas możesz liczyć na wsparcie doświadczonego Trenera. Jego zadaniem jest pomóc Ci w rozwoju Twoich umiejętności.

 

2. Dobre warunki pracy

Umowa o pracę to dla Ciebie ważna sprawa? W Rankomacie możesz na nią liczyć. Jeśli wygodniejsza jest dla Ciebie umowa zlecenie, również jest taka możliwość. Umowę podpisujesz już podczas pierwszego dnia szkoleń. Po rozpoczęciu samodzielnej pracy, oprócz stałego wynagrodzenia, oferujemy atrakcyjny i jasno określony system premiowy.

3. OC - ubezpieczenie dla każdego właściciela auta

Znasz to uczucie, kiedy kontaktują się z Tobą konsultanci i chcą Cię namówić do zakupu czegoś, czym wcale nie jesteś zainteresowany? W rankomat.pl rozmawiasz z Klientami o ubezpieczeniu ich samochodów. Każdy właściciel auta musi posiadać OC, a Ty nie musisz się martwić, że nakłaniasz kogokolwiek do zakupu zbędnego produktu.

4. Własna baza Klientów

Bazę Klientów w naszej firmie tworzą... sami Klienci. Oznacza to, że kontaktujesz się wyłącznie z osobami, które sprawdzały ceny ubezpieczeń na naszej stronie internetowej, zostawiły swój numer telefonu i wyraziły zgodę na kontakt. Dla klienta ta forma szukania ubezpieczeń to oszczędność czasu i pieniędzy, ponadto jest prosta i wygodna, dlatego bardzo często korzystają z naszej porównywarki.

5. Godzina przerwy

W rankomat.pl przysługuje Ci godzinna, płatna przerwa w trakcie pracy. Możesz ją wykorzystać w sposób, który najbardziej Ci odpowiada. Posiadamy dobrze rozwinięte zaplecze socjalne. Możesz więc bez pośpiechu zjeść obiad, porozmawiać ze znajomymi lub po prostu odpocząć.

6. Praca w komfortowych warunkach

Siedziba internetowej porównywarki ubezpieczeń rankomat.pl znajduje się na terenie nowoczesnego kompleksu biurowego “Nowe Miasto”, w samym centrum Bielska-Białej. Pracujesz w nowym, klimatyzowanym, wyciszonym biurze. Masz swoje własne stanowisko pracy, które możesz dowolnie zaaranżować :) Nasi pracownicy nie są ograniczeni sztywnymi zasadami. Zależy nam, by czuli się swobodnie i komfortowo.

7. Miła atmosfera

Praca w porównywarce nr 1 w Polsce to praca w przyjacielskiej, życzliwej atmosferze. Zwracamy się do siebie “po imieniu” i wspólnie spędzamy czas podczas integracyjnych spotkań. Spotykamy się również po pracy i aktywnie spędzamy czas. Reprezentujemy firmę podczas biegów takich jak Bieg Fiata czy Barbarian Race.

8. Możliwości rozwoju

85% kadry kierowniczej wyłoniliśmy podczas rekrutacji wewnętrznych. Jeśli jesteś zaangażowaną osobą i posiadasz odpowiednie kompetencje, masz szanse na awans. Rekrutacje na stanowiska kierownicze oraz do innych działów, zawsze rozpoczynamy od rekrutacji wewnętrznych. Wielu naszych kierowników, trenerów czy pracowników działów marketingu lub IT, rozpoczynało karierę od pracy “w słuchawkach”.

9. Benefity

Praca w naszej firmie to także dodatkowe benefity np. dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twoich bliskich. Możesz również skorzystać z karty FitSport, zapewniającej elastyczny dostęp do obiektów sportowych.

Praca w naszej firmie to kompleksowe szkolenia, przyjazna atmosfera i możliwość awansu. Decydując się na pracę u nas zostajesz profesjonalnym doradcą klienta i z każdym dniem zdobywasz nowe umiejętności. Jeśli więc szukasz pracy lub chcesz zmienić obecną, zajrzyj na naszą stronę www.rankomat.pl/praca i wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@rankomat.pl.

 

 

 

 

 

 

Tekst sponsorowany

Powiaty: Bielsko-Biała
OK, zamknij