18 czerwca 2018, imieniny obchodzą: Marek, Elżbieta, Paula,

17°
Bielsko-Biała
03.01.2018
  • Wilgotność: 0%
  • Wiatr: 0km/h

jutro: pojutrze: 
artykul,dramat_kajetanowicza_aktualizacja,59136.htmldramat_kajetanowicza_aktualizacja

Sport

2017-10-08 15:07 (Komentarze: 0)      

Dramat Kajetanowicza... (aktualizacja)


Jak donoszą media, dzisiaj podczas drugiego dnia Rajdu Liepāja, miał miejsce wypadek helikoptera w pobliżu odcinka specjalnego.

Z informacji wynika, że jedna osoba zginęła, a trzy były reanimowane. Według nieoficjalnej informacji WRC News na pokładzie miały znajdować się osoby z zespołu rajdowego Kajetana Kajetanowicza, który w sobotę zdobył (tu pisaliśmy) trzeci tytuł mistrza Europy z rzędu.

Do wypadku doszło po 13.30 pod koniec 11. odcinka specjalnego. Śmigłowiec miał zahaczyć o przewody elektryczne. Służby ratunkowe potwierdziły, że śmigłowcem podróżowały cztery osoby. Jedna zginęła, trzy pozostałe są ciężko ranne.

Kajto wycofał się z rajdu...

Aktualizacja

Ustronian wydał oświadczenie: "Ze względu na zaistniałą sytuację związaną z moimi bliskimi Przyjaciółmi wycofaliśmy się z rajdu. Kochani, bardzo Was proszę o uszanowanie mojej osobistej decyzji, trudnej dla mnie jako sportowca. Dziękuję raz jeszcze, że byliście z nami przez wszystkie rundy tegorocznych Mistrzostw. Za Waszą obecność, kibicowanie, dobre słowo, spotkania. Liczę na Wasze dalsze wsparcie. Wasz Kajto."

mrc

Powiaty: Bielsko-Biała, Cieszyn, Oświęcim, Sucha Beskidzka, Wadowice, Żywiec

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
9-3=*

OK, zamknij