18 stycznia 2017, imieniny obchodzą: Piotr, Małgorzata, Beatrycze,

-7°
Bielsko-Biała
18.01.2017
  • Wilgotność: 86%
  • Wiatr:wsch 11km/h

jutro: -5°-13°pojutrze: -2°-9°
artykul,dzieci_w_wiosennym_teatrze,43535.htmldzieci_w_wiosennym_teatrze

Pod patronatem

2016-04-13 17:00 (Komentarze: 0)      

Dzieci w wiosennym teatrze


Mnóstwo małych artystów na scenie oraz dzieci na widowni pojawiło się 13 kwietnia w andrychowskim Miejskim Domu Kultury.

Odbył się tu IV Otwarty Festiwal Teatrzyków Dziecięcych CHCECIE BAJKI – OTO BAJKA. To autonomiczna impreza w ramach odbywających się w Andrychowie Ogólnopolskich Otwartych Spotkań Teatralnych „Wiosna w Teatrze”. Zaprezentowały się nie tylko dziecięce grupy z Podbeskidzia, ale także przybysze z odległych zakątków Polski (najdalsi przyjechali z Białegostoku).

Organizatorzy z Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie zapewnili wszystkim artystom przekąski i obiad, były też nagrody. A zwyciężyła Przedszkolna Gromadka z Przedszkola Publicznego nr 5 w Wadowicach. Miejsce drugie ex aequo przypadło Szczęśniakom ze Szkoły Podstawowej w Rzykach oraz Teatrowi Form Niewielkich z Białegostoku. Na trzecim miejscu uplasował się teatrzyk Ptak z MDK w bielskiej Olszówce. Impreza odbywała się pod patronatem Regionalnego Portalu Informacyjnego beskidzka24.pl oraz Małopolskiej Kroniki Beskidzkiej.

Autorem fotoreportażu jest Jacek Dyrlaga

jad

Powiaty: Bielsko-Biała, Cieszyn, Oświęcim, Sucha Beskidzka, Wadowice, Żywiec

Zobacz zdjęcia


Skomentuj

Treść:*
Nick:*
6-6=*

OK, zamknij