21 lutego 2017, imieniny obchodzą: Eleonora, Robert, Feliks, Fortunat

Bielsko-Biała
21.02.2017
  • Wilgotność: 87%
  • Wiatr:zach 32km/h

jutro: pojutrze: 10°
artykul,festiwal_smaku_juz_wkrotce_w_bielsku-bialej,52696.htmlfestiwal_smaku_juz_wkrotce_w_bielsku-bialej

Pod patronatem

2017-02-10 21:02 (Komentarze: 0)      

Festiwal Smaku już wkrótce w Bielsku-Białej!


Wydarzenie odbyło się już w Radomiu, Częstochowie, Zabrzu, Rybniku, Kielcach, Gliwicach i wszędzie odniosło wielki sukces. Teraz przyszedł czas na Bielsko-Białą, gdzie przez pięć dni od poniedziałku do piątku (13-17 marca), bielskie restauracje oraz kawiarnie będą proponować mieszkańcom specjalnie przygotowane na tę okazję wyjątkowe dania. Celem festiwalu jest zachęcenie do odkrywania nowych smaków oraz odwiedzania najsmaczniejszych lokali w mieście. Natomiast głównym założeniem tego wydarzenia jest aktywizacja życia miasta i jego mieszkańców, promowanie idei „Slow Food” oraz wspieranie lokalnej przedsiębiorczości – gastronomów oraz restauratorów.

- Najwyższy poziom kulinarny, różnorodność, kreatywność, świetna atmosfera, miła obsługa – to wszystkie cechy, które wyróżniają bielską scenę gastronomiczną. Festiwal Smaku będzie okazją by spróbować nowych dań w ulubionych restauracjach i kawiarniach lub poznać zupełnie nowe miejsca i przekonać się o ich wysokim poziomie – tłumaczy Olga Kluska, współorganizator wydarzenia.

Restauracje zaserwują festiwalowe menu w cenie 9 zł przystawka, 15 zł danie główne, 20 zł cały zestaw. Kawiarnie 5 zł napój, 7 zł deser a 10 zł kosztować będzie cały zestaw. Na specjalnie przygotowanej mapie mieszkańcy mogą zaplanować swoją kulinarną przygodę. Dla wszystkich chętnych na kulinarne podróże po mieście przygotowana zostanie specjalna aplikacja na urządzenia mobilne (Android). Znajdą się tam wszystkie lokale biorące udział w festiwalu, dokładne menu ze zdjęciami oraz intuicyjna mapa z nawigacją. - Na aktywnych uczestników Festiwalu Smaku czekać będą liczne nagrody od naszych Partnerów – klubów fitness, gabinetów SPA, salonów kosmetycznych i wielu innych - dodaje Olga Kluska.

Wkrótce podana zostanie oficjalna lista wszystkich restauracji i kawiarni biorących udział w Festiwalu Smaku.

Oficjalna strona www.Festiwal-Smaku.pl oraz na Facebook – Festiwal Smaku Bielsko-Biała

 

 

mod

Powiaty: Bielsko-Biała

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
7-3=*

OK, zamknij