21 czerwca 2018, imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rudolf

33°
Bielsko-Biała
21.06.2018
  • Wilgotność: 71%
  • Wiatr:poł 10km/h

jutro: 16°pojutrze: 15°
artykul,gilowice_fotograficzne_warsztaty,58373.htmlgilowice_fotograficzne_warsztaty

Kultura i rozrywka

2017-09-11 08:40 (Komentarze: 3)      

Gilowice: Fotograficzne warsztaty


25 osób z gminy Gilowice bierze udział w spotkaniach i warsztatach fotograficznych.

Do tej pory udało się między innymi zorganizować warsztaty z fotografem Leszkiem Pasko.

- Podczas nich dowiedzieliśmy się wiele o fotografii dawniej i dziś - mówi Mariola Zyzańska, jedna z uczestniczek.

Co więcej ponad 50 osobowa grupa osób z Gilowic i Rychwałdu brała udział w bezpłatnym wyjeździe plenerowym do Ogrodów Kapias w Goczałkowicach-Zdroju oraz do parku w Pszczynie. Uczestnicy mieli możliwość robienia zdjęć.

- Jeszcze we wrześniu chcemy zorganizować wspólne warsztaty seniorów, młodzieży i fotografa, a następnie wystawę naszych zdjęć w Gminnym Ośrodku Kultury w Gilowicach - dodaje Mariola Zyzańska.

 

 

ps

Powiaty: Żywiec

Zobacz zdjęcia


Skomentuj

Treść:*
Nick:*
7+1=*

Babcia Maria i Marzenka, 2017-10-06 godz. 19:06
Gdzie można kupić taki aparat fotograficzny w którym miejscu na giełdzie .Jak tam się jedzie ,czy PKS tam dojeżdża Chciałysmy kupić oba te aparaty.Czy ta Pani na zdięciu z tym Nikonem nauczyła by nas robić zdięcia.Teraz mamy chrzciny z a dwa tygodnie i musimy robić zdięcia.Niech Pani napisze gdzie Pani mieszka i czy można tam dojechać PKSem.
Janka Maria Piela, 2017-09-17 godz. 11:27
Młodzieżówka z Gilowic wyjątkowo efektowna.Dziewczyny we własciwym wystrojumuroce buzie ładne sukieneczki.Babki niczego sobie,ze dwie panie do poprawki,dziadkowie szwarni trzymają fason ale już widać na nich skromnosci.Mając tyle dziewcząt przed sobą powinno być dużo radosci na twarzach.
Skrabuła i Pietor z giełdy, 2017-09-17 godz. 00:24
Ta Pani na zdięciu z aparatem Nikon kupiła go odemnie dwa tygodnie temu na giełdzie w Bielsku-Białej.Cieszę się bardzo że go używa ,mam jeszcze dwa zapraszam na giełdę.Była tam razem z mężem i wnuczką.Wnuczka też kupiła aparat fotograficzny marki Canon.Pani dopiero uczy się robić zdięcia dlatego udała sie w zeszłym tygodniu do ZOO w Krakowie gdzie fotografowała żyrafę i lwa"Małrycego".Nawet przemówiła do lwa ,który jej ryknął a ona umknęła ze strachu,przez co dostała nadcisnienia.Canon ,który trzyma w ręku jest z drugiej ręki i miał uszkodzoną migawkę ale teraz już działa - powodzenia.
OK, zamknij