22 września 2017, imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy, Joachim, Milana

12°
Bielsko-Biała
22.09.2017
  • Wilgotność: 96%
  • Wiatr:zach 1km/h

jutro: 11°pojutrze: 16°
artykul,gmina_brzeznica_zdrowie_za_darmo,58064.htmlgmina_brzeznica_zdrowie_za_darmo

SMACZNIE, ZDROWO I STYLOWO

2017-08-29 08:48 (Komentarze: 0)      

Gmina Brzeźnica: Zdrowie za darmo!


Darmowe konsultacje u lekarzy specjalistów bez wielomiesięcznych kolejek, bezpłatne badania i szczepienia przeciwko grypie... Utopia? Nie! To wszystko jest możliwe w gminie Brzeźnica.

Dzięki inicjatywie wójta Bogusława Antosa, już teraz można zapisywać się na bezpłatne szczepienia przeciwko grypie we wszystkich przychodniach na terenie gminy, czyli w Kossowej, Łączanach oraz Paszkówce. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów szczepionek, więc warto jak najszybciej zgłosić się do jednego z wymienionych ośrodków zdrowia.

Natomiast 3 września w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzeźnicy odbędzie się tak zwana Biała Niedziela. Będzie to okazja do darmowego skonsultowania się ze specjalistami w dziedzinie: gastrologii, kardiologii, urologii, pediatrii, pulmonologii, chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej oraz rehabilitacji. Można też będzie skorzystać z bezpłatnych badań, m.in. optometrycznego, EKG, a także pomiaru ciśnienia i poziomu cukru. W planach jest także akcja rejestracji dawców szpiku. Konsultacje i badania będą prowadzone od 9.00 do 14.00.

Oferta jest skierowana do mieszkańców gminy Brzeźnica.

eda

Powiaty: Wadowice

Zobacz zdjęcia


Skomentuj

Treść:*
Nick:*
6-2=*

OK, zamknij