21 sierpnia 2017, imieniny obchodzą: Franciszek, Franciszka, Joanna, Pius

artykul,gorale_dostali_lanie_w_olsztynie,57629.htmlgorale_dostali_lanie_w_olsztynie

Sport

2017-08-11 21:18 (Komentarze: 9)

Górale dostali lanie w Olsztynie

Podbeskidzie nadal bez zwycięstwa w aktualnych rozgrywkach I ligi. W trzeciej kolejce dostało lanie od Stomilu Olsztyn!

Do przerwy było sporo walki i utrzymywał się bezbramkowy remis, ale po zmianie stron Górale już nie istnieli... Rywal robił co chciał pod bielską bramką. W 69. minucie prowadził 3:0.

Na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu TSP zdołało zdobyć jedynie honorowe trafienie.

Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1 (Głowacki 51', Karankiewicz 65', Siemaszko 69' - Tomczyk 85').

Stomil: M. Leszczyński - Ziemann, Lech (87. Zahorski), Siemaszko (74. Abbott), Głowacki - Sołowiej, Bucholc, Baranowski, Tanczyk, Karankiewicz (79. Mikołajewski) - Biedrzycki.

Podbeskidzie: R. Leszczyński - Sierczyński, Wiktorski, Magiera, Moskwik - Pindera (64. Kostorz), Rakowski, Podgórski, Sierpina - Iliev (56. Matuszczyk) - Sabała (54. Tomczyk).

luko, 2017-08-15 godz. 10:59
nieomylność, mądrość- tak, ale wszystko 'pod siebie".
bks, 2017-08-14 godz. 08:16
Witaj druga ligo!!!!! Na taki "awans" pracowali Panowie piłkarze od ponad roku, zagrywki do tyłu, do bramkarza, a bramka przeciwnika jest z drugiej strony- chyba. Sodówa odwaliła do główek równo. Na wiosnę już się nie trzeba wysilać bo każdy z Panów ma ciepły kontrakcik w kieszeni, i tak to wygląda. Teraz za karę trzeba nie płacić za przegrane mecze i zaraz będą wyniki......
Karolina, 2017-08-13 godz. 23:41
Super kto jeszcze na to chodzi bezmózgowcy.
Marek, 2017-08-13 godz. 23:38
Nigdy żadnych wyrobów od Łukasza takie samo nic jak gorole wiocha.
Olek, 2017-08-13 godz. 18:39