24 maja 2018, imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna, Maria, Milena

21°
Bielsko-Biała
24.05.2018
  • Wilgotność: 53%
  • Wiatr:wsch 2km/h

jutro: 23°11°pojutrze: 23°12°
artykul,jordanow_kreatywnie_i_kolorowo,56955.htmljordanow_kreatywnie_i_kolorowo

Wkrótce

2017-07-16 00:39 (Komentarze: 0)      

Jordanów: Kreatywnie i kolorowo


Nie trzeba mieć specjalnego talentu plastycznego, by tworzyć piękne ozdoby i wspaniałe obrazki. Wystarczy zapisać się na warsztaty w Miejskim Ośrodku Kultury w Jordanowie, by odkryć w sobie nieznane dotąd możliwości.

W czasie zajęć kreatywnych dziewczęta uczą się, jak z różnych łatwo dostępnych materiałów stworzyć cudeńka, którymi można potem ozdobić dom lub obdarować bliskich. Wystarczą w miarę dobre umiejętności manualne plus nieco cierpliwości, by zadziwić znajomych i rodzinę swoimi zdolnościami. A nawet siebie, bo uczestniczki zajęć często nie były wcześniej świadome, jak piękne rzeczy są w stanie samodzielnie wykonać.

Art kolorowanki to również zajęcia, które pozwalają cieszyć oczy efektami swojej pracy, a przy tym są świetną terapią. Odstresowują, uspokajają, poprawiają humor. Dlatego wypełnianie kolorami gotowych konturów nie jest zajęciem wyłącznie dla dzieci, ale też miłą odskocznią od codziennych obowiązków dla ich rodziców i dziadków. Kolorowanki dla młodzieży i dorosłych są znacznie bardziej skomplikowane niż dla najmłodszych, wymagają dużo większej precyzji i pomysłowości. W Miejskim Domu Kultury w Jordanowie każdy znajdzie takie, które odpowiadają jego możliwościom. 

eda

Powiaty: Sucha Beskidzka

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
2+9=*

OK, zamknij