20 czerwca 2018, imieniny obchodzą: Diana, Bogna, Bogumiła, Florentyna

22°
Bielsko-Biała
20.06.2018
  • Wilgotność: 77%
  • Wiatr:zach 1km/h

jutro: 28°10°pojutrze: 16°
artykul,jubileuszowa_przedszkoliada,59178.htmljubileuszowa_przedszkoliada

Sport

2017-10-10 18:19 (Komentarze: 1)      

Jubileuszowa Przedszkoliada


Kiedy w 2013 roku Urząd Miejski w Bielsku-Białej po raz pierwszy zorganizował Przedszkoliadę, chyba nikt nie przypuszczał, że  stanie się jednym z najpopularniejszych wydarzeń sportowych dla maluchów w mieście.  

Impreza bardzo szybko zyskała ogromną popularność, a liczba uczestników systematycznie rosła. Pierwsza edycja Przedszkoliady zgromadziła 188 małych piłkarzy, a ostatnia już 444 przedszkolaków z 36 przedszkoli.

Do tej pory na murawach Stadionu Miejskiego i boiska „Na Górce” oraz parkiecie hali pod Dębowcem, w edycjach wiosennej i jesiennej,  łącznie zagrało 3 tysiące maluchów!!! 

12  listopada o godz. 13.30 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Karbowej 26 w Bielsku-Białej odbędzie się jubileuszowa, już dziesiąta Przedszkoliada! Udział wziąć może każde przedszkole. Nie ma znaczenia czy placówka jest miejska czy prywatna, a także czy jest spoza terenu Gminy Bielsko-Biała. Jak zgłosić się do gry? Dyrekcje placówek otrzymały formularz zgłoszeniowy przekazany przez organizatorów, którzy do 27 października czekają na mailowe potwierdzenie przez przedstawiciela przedszkola udziału reprezentacji placówki w turnieju. Powyższą deklarację należy wysłać na adres: bielsko-biala@footballacademy.pl.

Każdy uczestnik zostanie nagrodzony pamiątkową koszulką i medalem, a każda drużyna otrzyma puchar. Skoro Przedszkoliada obchodzi swój jubileusz, to nie może zabraknąć niespodzianek i  atrakcji dla dzieci. Będą maskotki drużyn BKS Profi Credit, BBTS i TS Podbeskidzie, pokazy organizowane przez Oxford Kids, Fundację LUCE, KS Live oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami... również dla rodziców.

aj

Powiaty: Bielsko-Biała

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
7+8=*

Rysiu ale beka , 2017-10-12 godz. 17:57
Ale propaganda, Urząd w B-B jeszcze chyba nigdy nic nie zorganizował. Danie pieniędzy przez Ryśka, które należą do podatników to nie organizacja imprezy. Coś się tu komuś pomieszało w główce :)
OK, zamknij