19 czerwca 2018, imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Romuald, Sylwia

19°
Bielsko-Biała
03.01.2018
  • Wilgotność: 0%
  • Wiatr: 4km/h

jutro: pojutrze: 
artykul,karnawal_w_cieszynskim_teatrze,61636.htmlkarnawal_w_cieszynskim_teatrze

Wkrótce

2018-01-11 12:40 (Komentarze: 0)      

Karnawał w cieszyńskim teatrze


Ciekawie zapowiada się początek roku w Teatrze im. A. Mickiewicza. Na początku lutego warto wybrać się na koncert pt. „Śpiewające fortepiany” (9 lutego o 18.00) oraz na spektakl „Śmiertelna pułapka” (12 lutego o 18.00).

„Śpiewające fortepiany - koncertowo i z humorem” to przebojowy, rozśpiewany i roztańczony koncertowy show z udziałem znakomitego duetu fortepianowego Czesława Majewskiego i Janusza Tylmana oraz gwiazd popularnego programu telewizyjnego „Śpiewające fortepiany”. Program koncertu tworzą ponadczasowe przeboje klasyki, operetki, musicalu i piosenki, m.in. „Bolero" M. Ravela, "Czardasz" V. Montiego, "Can-can" J. Offenbacha, „Taniec z szablami” A. Chaczaturiana, przeboje Johanna Straussa, Franza Lehára i Emmericha Kálmána, melodie światowych musicali jak „Skrzypek na dachu”, „Upiór w operze” oraz ponadczasowe ballady i utwory rozrywkowe.

Z kolei „Śmiertelna pułapka” to inteligentnie i zabawnie opisana historia misternie zaplanowanego morderstwa. Reżyserii podjął się Andrzej Strzelecki, a na scenie widzowie zobaczą m.in. Ewę Telegę, Krzysztofa Tyńca i Wiktora Zborowskiego.

 

tok

Powiaty: Cieszyn

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
4-8=*

OK, zamknij