20 sierpnia 2018, imieniny obchodzą: Bernard, Samuel, Sobiesław, Sabina

20°
Bielsko-Biała
20.08.2018
  • Wilgotność: 49%
  • Wiatr:zach 7km/h

jutro: 26°13°pojutrze: 27°16°
artykul,kety_komputerowa_edukacja_seniorow,65234.htmlkety_komputerowa_edukacja_seniorow

E - EDUKACJA

2018-06-05 09:19 (Komentarze: 3)      

Kęty: Komputerowa edukacja seniorów


Czterdzieści siedem osób powyżej pięćdziesiątego roku życia brało udział w kursie komputerowym zorganizowanym w kęckiej Gminnej Bibliotece Publicznej.

Kursanci byli podzieleni na grupy dla mniej lub bardziej zaawansowanych, a nauka trwała osiem miesięcy. -Na kursie seniorzy nauczyli się m.in., jak za pomocą Internetu zrobić tanie zakupy, porównać ceny w różnych sklepach i zapłacić rachunki bez wychodzenia z domu – czytamy w sprawozdaniu kęckiej biblioteki. -Ćwiczyli wyszukiwanie połączeń PKP i autobusowych, noclegów, a następnie jak zarezerwować bilety online. Nie mogło też zabraknąć tematu mediów społecznościowych i tu uczestnicy kursu uczyli się korzystać z Facebooka. Ponadto seniorzy poznawali możliwości tabletów i wiele innych ciekawych tematów.

jad

Powiaty: Oświęcim

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
3+2=*

Kociński, 2018-06-24 godz. 12:25
Dzisaj wiele ciekawych rzeczy widziałem w Oświęcimu Służby mundurowe z więzienia z wiadomej mi miejscowości oraz radiowóz policyjny . Ale szybko skojarzyłem jaki był cel wizyty w pewnym wiadomym mi miejscu . Jednocześnie muszę was drodzy mieszkańcy powiatu oświęcimskiego zmartwić lub pocieszyć . Służby mundurowe cały czas patrolują ulice Oświęcimia stwierdzam że według mnie są na stan dzisiejszy bardzo pracowici co do skrupulatnego patrolowania ulic i osób . Z poważaniem Jerzy W ( Kociński )
Kociński, 2018-06-24 godz. 12:16
Polecam wszystkim osobom które mają czas aby odwiedziły Gminną Biblotekę Publiczną w Kętach . Czeka was dużo ciekawych niespodzianek . Będąc w pewnej ważnej sprawie omawiałem i konsultowałem również sprawę 2 tomów Ks. Jerzy Popiełuszko przewiązane sznurkiem cienkim z pieczątkami Sióstr Serafitek z Oświęcimia Ja bynajmniej nie mam zamiaru fatygować się do Zgromadzenia celem wyjaśnienia jaki cudem książki tak drogocenne znalazły się w miejscu publicznym ? Według mnie sprawę należy wyjaśnić z udziałem służb mundurowych . Z poważaniem Jerzy W ( Kociński)
Ja, 2018-06-10 godz. 05:25
A to ciekawostka... To osoba pięćdziesięcioletnia to już senior?
OK, zamknij