13 grudnia 2017, imieniny obchodzą: Łucja, Otylia, Juliusz,

artykul,komplet_drzewiarza_w_skoczowie,57642.htmlkomplet_drzewiarza_w_skoczowie

Sport

2017-08-12 20:39 (Komentarze: 4)

Komplet Drzewiarza w Skoczowie

Po emocjonującym i pełnym zwrotów akcji spotkaniu Beskid Skoczów uległ na własnym stadionie Drzewiarzowi Jasienica 2:3. Kibice pod Kaplicówką obejrzeli na inaugurację IV ligi bardzo dobre widowisko.

Wynik w 11. minucie otworzył Filip Gajda, który pięknym strzałem z rzutu wolnego dał gościom prowadzenie. W 31. minucie wyrównał Przemysław Węgrzyn, wykorzystując świetne zagranie Kamila Janika. Zawodnik miejscowej drużyny strzałem po ziemi pokonał golkipera z Jasienicy i do przerwy było 1:1.

Po zmianie stron obie drużyny nie zwalniały tempa. Pierwsi do siatki trafili przyjezdni, jednak sędzia dopatrzył się spalonego. W 60. minucie skoczowianie wyszli na prowadzenie, gdy sytuację "sam na sam" z bramkarzem wykorzystał Marcin Jaworzyn. 7 minut później znów był remis, a do siatki piłkę głową skierował Marcin Studencki. Natomiast w 79. minucie wynik meczu na 3:2 dla Drzewiarza ustalił strzałem z rzutu wolnego Filip Gajda.

W ostatniej akcji meczu groźnie było pod bramką gości, gdy na murawę padł Łukasz Zaremski wydawało się nawet, że Beskidowi należy się rzut karny, ale arbiter był innego zdania i chwilę później zakończył zawody. Trzy punkty pojechały do Jasienicy, a w Skoczowie pozostał niedosyt, gdyż zdaniem trenera Mirosława Szymury z przebiegu gry gospodarzom należał się przynajmniej jeden punkt.

Beskid Skoczów - Drzewiarz Jasienica 2:3 (Przemysław Węgrzyn 31', Marcin Jaworzyn 60' - Filip Gajda 11' i 79', Marcin Studencki 67')

Bolo, 2017-08-13 godz. 21:35
Czy wy macie pojęcie ile trzeba pieniędzy i zachodu żeby ogarnąć 4lige..??? Co za bzdury skoczowiok piszesz...podejrzewam kto.. czy Brak jest na 4lige? He he. Fajny chłopak ale on w A klasie ledwo se radzi... co do trenera .. gość zrobił super wynik w tamtej rundzie a ty go zwalniasz po 1 meczu !!!??? Kogo ty chcesz dodać z naszych żeby wstydu nie było.... co do prezesa to jedyna racja....
lks, 2017-08-12 godz. 22:39
Gratulacje DRZEWIARZ wygrana w pełni zasłużona !!!!!w Skoczowie bramkarz i prawy obrońca słabiutcy!!!co prawda to pierwszy mecz ale z takim składem ciężko będziecie mieli w tym sezonie zyczę powodzenia
kibic, 2017-08-12 godz. 21:22
Hm z przykrością trzeba stwierdzić że zle sie dzieje w Beskidzie cudem się utzrymali już wtedy trzeba było podziękować trenerowi za transfery odpowiada również trener to on powinien decydować jakiego zawodnika potrzebuje,jak to mozliwe że takie druzyny jak chocby Landek stac na zawodników wa w Skoczowie kasy brak trzeba ruszyć *** i szukać sponsorów,prawda jest taka że gdyby nie rodzice drużyn młodzieżowych to młodzież nie miała by w czym grać to rodzice zaopatrzyli młodych od żaków do trampkarzy w sprzet sportowy,inna sprawa że trzyma się na etacie zawodników podatnych na kontuzję z których nie ma pożytku a pewnie się im płaci,Szkoda tego klubu wydawało sie że w 2009 roku bedzie coraz lepiej ale niestety idzie ku upadkowi,szkoda tylko kibiców którzy jeżdzą za druzyna nawet na dalekie wyjazdy inne drużyny mogą wam tylko pozazdrościć frekwencji na meczach ale tak bedzie do czasu!!!!!
Skoczowiok, 2017-08-12 godz. 21:05
Zdaniem trenera Szymury należał się remis?to w takim razie byłem na innym meczu!!śmiech na sali gra o ile tak można nazwać Beskidu to wolne zarty totalny chaos,może dwie trzy składne akcje w całym meczu,dwie bramki z kontry i to wszystko Drzewiarz grał piłką,ogromna przewaga w całym meczu a wynik 3-2 to najniższy wymiar kary,pytanie do Szymury co tacy ludzie jak Chmiel który zawalił wszystkie bramki robi na boisku!!!!Gabryś kompletnie nie na ten poziom,motorycznie na poziomie młodzika,nie mogąc dogonić przeciwnika łapie za spodenki[no chyba że zmienił orientację] Rozumie że trener z Bielska daje szansę swoim a tak nie powinno być niestety,Łukasz Brak jak zwykle grzeje ławę!!!kolejna sprawa do prezesa Klaczaka jak to mozliwe że Skoczów został z dwoma bramkarzami na dwie seniorskie druzyny,gdzie transfery?odeszło 6 w tym 4 podstawowych zawodników a ściąga się chłopaków którzy nawet w A kłasie by nie pograli!!!ciągłe narzekanie na brak kasy a boisko i całą reszta zajmuje się sosir kasując groszowe sprawy,z trybun dochodziły słuchy jakoby zarząd nie miał nic do powiedzenia w temacie transferów i innych spraw,alfa i omegą jest prezes i sam decyduje kogo zwolnic a kogo zatrudnić?Prezesie jeśli jest tak fatalna sytuacja finansowa klubu to trzeba było nie zgłaszać do rozgrywek i zacząć ponownie od klasy A!!!jedyne pozytyw dzisiejszego meczu to kibice bo było ich całkiem sporo,ale jesli tak będzie się prezentowała ta druzyna to nikt nie bedzie oglądał takiej padaki!!!!!!!