19 sierpnia 2018, imieniny obchodzą: Bolesław, Jan, Borysław, Julian

17°
Bielsko-Biała
19.08.2018
  • Wilgotność: 60%
  • Wiatr:płn 4km/h

jutro: 29°16°pojutrze: 26°13°
artykul,koszulkowa_akcja_kod,66603.htmlkoszulkowa_akcja_kod

Wydarzenia

2018-08-05 15:20 (Komentarze: 28)      

Koszulkowa akcja KOD


Komitet Obrony Demokracji Podbeskidzie przyłączył się do ogólnopolskiej tak zwanej akcji koszulkowej.

Polega ona na wkładaniu na pomniki koszulki z napisem: "Konstytucja". W naszym regionie takie koszulki pojawiły się na pomniku Reksia w Bielsku-Białej (w nocy z piątku na sobotę) i na pomniku arcyksiężnej Alicji Habsburg w parku miejskim w Żywcu.

ps

Powiaty: Bielsko-Biała, Żywiec

Zobacz zdjęcia


Skomentuj

Treść:*
Nick:*
1+3=*

wolny od pisirskiej głupoty, 2018-08-10 godz. 21:28
@Tadeusz Twój faszyzm jest przerażający,bo sam o nim nawet nie masz pojęcia.Ty durniu nowobolszewii.Ty jesteś ogłupiałym pisiarskim błaznem,idealnym przedstawicielem tej nacjonalistyczno- faszystowskiej kasty panów.Ty pisiarska miernoto.Zrobiliście z tego kraju szambo w ciągu dwóch lat , pisiarskie debile !!!Zrozum durniu pisiarski,że nie da się normalnie żyć w oparach absurdu,bezprawia,kadzidła i brunatnego odoru.
Tadeusz, 2018-08-10 godz. 18:39
@wolny od pisirskiej głupoty "Ten Kraj" to nazwa państwa.Państwa ogłupiałych kretynów.Wolnych a właściwie zniewolonych przez bolszewickich doktrynerów.Poczytaj doniesienia Żydowskiej gazety dla polaków,gadzinówek Axla Springera a będziesz wolny i Ten Kraj objawi ci się w całej okazałości.Tak,że dużą literą Jasiu i wężykięm.
widokówka z Ruskiej Budy, 2018-08-10 godz. 15:55
W nienawiści do PiS nie chodzi tylko o jakieś frukty z koryta, chodzi o poczucie własnej godności. Emeryci z groteskowej opozycji budowali je przez lata na pogardzie wobec Polaków. Na poczuciu własnej wyjątkowości, byciu arystokracją. Egalitarna rewolucja PiS zburzyła ten feudalny porządek. Dotychczasowa ”elita” poczuła się obdarta z godności, przez ”kmieci” nie szanujących systemu apartheidu, systemu kastowego. To odarcie z godności dotychczas uprzywilejowanych sprawia, że jakikolwiek kompromis w polskiej debacie publicznej nie jest możliwy. Uznawani przez elitę za czarnuchów i pospólstwo Polacy nie mogą się zgodzić znowu być niższą kastą skazaną na dyskryminację i marginalizację, nie mogą zgodzić się na powód feudalizmu, a dotychczasowa ”arystokracja” za Chiny nie zgodzi się na to, by traktowano ją jak resztę, bo poczucie własnej elitarności jest czymś czego jak widać elity nie są wstanie się wyzbyć. Nie wątpię, że czytelnicy „Archiwum”, pomimo, że jest to praca sprzed kilku dekad, znajdą w książce Suworowa wiele innych niezwykle aktualnych motywów. Autor książki występujący pod literackim pseudonimem Wiktor Suworow to Władimir Bogdanowicz Riezun. W ZSRR Ukończył Wojskową Akademię Dyplomatyczną w Moskwie, a następnie był szpiegiem GRU na Zachodzie. Po ucieczce do Wielkiej Brytanii został przez sowietów skazany na karę śmierci. Jest autorem kilkunastu książek.
wierzgający Tadeusz, 2018-08-10 godz. 15:49
Tow.Jasiński,jak tow.Lenin,wiecznie żywy i zaradny !! Nie ma to jak być kumplem prezesa. Manna sama spada z nieba O tym, wie każdy z otoczenia Kaczyńskiego. Wtedy jest stanowisko, jest kasa i serdeczny uścisk dłoni lidera PiS. Najlepiej wie o tym stary i wypróbowany jego druh, niejaki Wojciech Jasiński. Panowie znają się jeszcze ze studiów. Zaraz po wyborach Jasiński rozstał się z posłowaniem i został prezesem PKN Orlen. W lutym tego roku niestety „wyleciał”, bo lepszym od niego okazał się być wójt Pcimia, ale nic to… przez niewiele ponad 2 lata prezesowania Jasiński i tak się obłowił, bo zgarnął blisko 4 mln zł! Któż by tak nie chciał? I gdy już mogło się wydawać, że gwiazda Jasińskiego jakoś przybladła – Fakt odnalazł kumpla prezesa! Dziennik poinformował, że Jasiński od początku maja jest… pełnomocnikiem zarządu ds. operacyjnych w Enerdze i zarabia miesięcznie 29 tys. zł. Jego gabinet, w którym ponoć rzadko bywa – pewnie z uprzejmości, by nie przeszkadzać – znajduje się obok gabinetu p.o. prezesa Alicji Barbary Klimiuk, która go zatrudniła. Czym zajmuje się Jasiński? Adam Kasprzyk – rzecznik Energi – mówi, że „pan Wojciech Jasiński jest współpracownikiem Grupy Energa”. Szczegółów współpracy „z powodów formalnoprawnych dotyczących wszystkich współpracowników naszej Grupy” podać nie może i kropka. Dodaje natomiast, że „spółka jest wspierana merytorycznie, korzystając z wieloletniego doświadczenia Pana Wojciecha Jasińskiego w zarządzaniu spółkami Skarbu Państwa, w tym także w sektorze paliwowo-energetycznym”. Wchodząc natomiast w szczegóły kariery kumpla Kaczyńskiego bez trudu można się dowiedzieć, że jego „doświadczenie” liczy sobie 26 miesięcy, a w tym podpisanie wyjątkowo niekorzystnej dla Polski umowy między PGNiG i RosUkrEnergo w 2006 r. Był wtedy ministrem skarbu! /p/ źródło: Fakt
wolny od pisirskiej głupoty, 2018-08-10 godz. 15:35
@Tadeusz. Ty pisiarski głupku.Czarzasty ma rację. Kraj pisze się z malej litery ,ty całkowity idioto !! Pokaz pisiarskiej głupoty daliście dzisiaj na pogrzebie generała,jak by nie było bohatera Powstania Warszawskiego . Takie durnej władzy to jeszcze świat nie widział,ale zobaczył i właściwie was traktuje.
Tadeusz, 2018-08-10 godz. 11:25
" Mogę być kontrowersyjny, ale nikt nie powie, że jestem głupi" – powiedział Włodzimierz Czarzasty. Miszcz Saramonowicz następny.Wciągać koszulki na przegrzane głowy i dopisywać się.Ten Kraj oczekuje zdecydowanej postawy lewoskrętu.
wolny od pisirskiej głupoty, 2018-08-10 godz. 09:56
Andrzej Saramonowicz reżyser Wszystkim, którzy mówią, że nie ma sensu budować koalicyjnego "anty-Pisu", i którzy zapluwają się, że "nie widzą w tym sensu, bo nie chcą powrotu do tego, co było przez PiS-em", chcę powiedzieć z całą stanowczością, że: 1. Jesteśmy w sytuacji ludzi, których kamienica płonie, bo została podpalona; 2. Możemy żywić złudzenia, że spłoną tylko mieszkania naszych sąsiadów, a nasze ocaleje, wszelako dla ognia i tego, kto go podłożył, nasze złudzenia nie mają żadnego znaczenia. Bo mamy spłonąć wszyscy. Wszyscy, którzy nie są podpalaczem; 3. Więc tylko wspólnymi siłami możemy ocalić to, co jeszcze nie spłonęło. Ocalić siebie. Tych, których kochamy. To, w co wierzymy. 4. I dopiero po zgaszeniu pożaru możemy się zastanawiać, jak sprawiedliwie rozparcelować te pomieszczenia, które jeszcze ocalały. 5. Zatem lęki, że - nie daj Bóg! - powrócimy do tego, co było, są po prostu idiotyczne, bo to, co było (kulawe i dalekie od doskonałości), było jednak niepodpalone i niezniszczone. Czyli nie da się już do tego wrócić nawet, gdyby się chciało, bo niepodpalonego i niezniszczonego po prostu nie ma. 6. A więc i tak musimy odbudować Polskę po PiS-ie. I siłą rzeczy będzie ona inna. A jaka - zależy od nowego konsensu, który będziemy musieli w Polsce zawrzeć. Łącznie z tymi, którzy dziś wspierają PiS, bo zostali oszukani przez jego propagandę. 7. Ale jeśli nie zatrzymamy wcześniej PiS-u - i kroczących wraz z nim, albo tuż za nim "brunatnych"! - działając w jednym wielkim prodemokratycznym froncie, to nigdy nie dojdzie do żadnego "po PiS-ie". 8. Bo nas - pooddzielanych od siebie - pisowcy rozjadą. 9. Bo oni naprawdę chcą stworzyć system autorytarny. Już się na to zdecydowali. Już to robią. Nawet jeśli w to nie wierzysz, oni to robią, a twoja niewiara tylko im pomaga. Bo oni chcą, byś jak najdłużej myślał, że chcą cywilizowanego świata. Ale nie chcą. Chcą świata wyłącznie na swoich warunkach, w którym każda odmienność zostanie uznana za zbrodnię i będzie tępiona. 10. Jako reżyser powiem tak: iluzje dobre są w kinie, ale my nie jesteśmy w kinie. Jesteśmy w @upie. I nie chcąc się sprzymierzyć przeciwko Wielkiemu Destruktorowi Polski jakim jest Prawo i Sprawiedliwość, siłą rzeczy zaczynamy się w tej *** urządzać. Rzecz jasna na warunkach PiS-u - co do tego też nie miejcie żadnych złudzeń.
wyborca, 2018-08-10 godz. 08:15
stefan myszkiewicz oj tobie podobają się czasy stanu wojennego-pałowanie i inne tego typu rzeczy .Cały świat( prawnicy)uważają co innego a tylko pis uważa że to co robią jest słuszne.zastanów się nad tym.
Tadeusz, 2018-08-10 godz. 00:19
Fabryka siania fermentu. Wojna informacyjna to nowa jakość wojny psychologicznej i nowoczesna forma oddziaływania przez wywieranie presji na przeciwnika. Aktywizują się grupy internautów atakując w sieci inne opcje niż płynące z Kremla. Ta wojna już trwa. Czy to jest wojna informacyjna czy propaganda Wojna informacyjna trwa w polskiej i międzynarodowej sieci internetowej od wielu lat. O tym fakcie informują coraz częściej zagraniczne i krajowe media. Taki stan rzeczy jest zauważalny niemal codziennie w krajowym internecie. Kampania dezinformacyjna wielu państw w tym Kremla, wojna psychologiczna poprzez stosowanie nowoczesnych technik psychologicznych nasila się z dnia na dzień głównie w związku ze zbrojnym atakiem Rosji na Ukrainę oraz ekspansją polityczną Rosji na świecie. Każdy niemal nośnik informacyjny jest natychmiast infekowany przez zwolenników Putina - chociaż to jest to samo. Zwolennicy polityki i strategii wojny płynącej z Rosji używają do swego działania oficjalnych witryn internetowych np. Russia Today lub działają oficjalnie za pośrednictwem wewnętrznych rosyjskich stacji radiowych i telewizyjnych. Prasa wielokrotnie donosi o zaktywizowaniu na terenie Unii Europejskiej w tym w Polsce wywiadu Rosji oraz współpracujących z nimi lewackich trolli. Aresztowanie rok temu przez służby specjalne Polski osób podejrzanych o szpiegostwo na rzecz Rosji to wcale nie był początek wojny wywiadów. Trolle sowieckie i lewackie to sama sitwa skupiająca się już w grupach. Mechanizm ich działania jest prosty. Poprzez oszustwa starają się dostać do stron o treściach patriotyczno- narodowych, kibicowskich czy ONR -u istniejących już na Fb skupiające wokół siebie wiele tysięcy osób. Starają się oni uzyskać miano administratorów by ściągnąć w ten sposób swoją lewacką grupę i szybko „zainfekować„ prezentowane na tych stronach wartości patriotyczno – narodowe.To się już dzieje prawie na masową skalę wystarczy prześledzić portale społecznościowe. Szkalują ci wrogowie i wyśmiewają w swoich komentarzach wizerunek młodych patriotów nazywając ich „ bandytami stadionowymi, kibolami, zadymiarzami itp. Cel tego działania jest jeden – rozbić rodzący się potężny Polski Patriotyzm i jego źródło. To są prawdziwi wrogowie być może nieraz gorsi niż ci stojący u bram Polski z bronią w ręku gdyż ich widać można ich policzyć i zidentyfikować. Metoda działania agentury Rosji wyspecjalizowanej w swoim działaniu od wielu lat jest prosta i znana od wieków: to przekłamywanie rzeczywistości, ośmieszanie, zniechęcanie, apatia, strach itp. Przykłady takich działań znajdziemy już w całym internecie, wystarczy przeczytać choćby np. i w Interii, Onecie,Neonie itp niektóre artykuły i komentarze, i wszystko staje się jasne. Ale to nie żarty, to prawdziwa i autentyczna wojna propagandowa - nasila się ona z dnia na dzień i jest prowadzona i kierowana z Kremla, jest groźna a to już nie są żarty. Walka o Wolną Polskę trwa nadal. ! Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/fabryka-siania-fermentu
wierzgający Tadeusz, 2018-08-09 godz. 22:29
https://superbiz.se.pl/wiadomosci/pis-oplaca-internetowych-trolli-by-siali-propagande-aa-jLEf-SoL1-mQiX.htmlOK, zamknij