23 stycznia 2017, imieniny obchodzą: Ildefons, Rajmund, Jan, Fernandy

-6°
Bielsko-Biała
23.01.2017
  • Wilgotność: 80%
  • Wiatr:poł 4km/h

jutro: -4°-6°pojutrze: -1°-6°
artykul,lekawica_gospel_przeplatany_biblijnymi_cytatami,51697.htmllekawica_gospel_przeplatany_biblijnymi_cytatami

Kultura i rozrywka

2017-01-10 18:54 (Komentarze: 1)      

Łękawica: Gospel przeplatany biblijnymi cytatami


Mróz i chłód nie odstraszył mieszkańców, którzy licznie przybyli do kościoła parafialnego pw. św. Michała Archanioła w Łękawicy na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu tutejszego chóru Gospel.

Wśród słuchaczy chóru, któremu akompaniował zespół Godstep’s nie zabrakło wójta Łękawicy Tadeusza Tomiczka oraz radnych na czele z przewodniczącym i wiceprzewodniczącą Rady Gminy - Krzysztofem Pieleszem i Barbarą Chudy. Piękny śpiew chóru przeplatany biblijnymi cytatami pochodzącymi z Ewangelii św. Łukasza i św. Mateusza oklaskiwali też księża Krzysztof Ciurla i Marcin Madura.

Chór Gospel w kościele parafialnym koncertował już po raz trzeci. W ubiegłym roku śpiewano dla Kingi i Patryka oraz z okazji 25 rocznicy śmierci bł. o. Michała Tomaszka, w tym kolędy i pastorałki. Jaki będzie kolejny repertuar chóru? To nowe wyzwanie dla prowadzącego chór Michała Czulaka.

xxx

Wszystkich zainteresowanych śpiewem Gminny Ośrodek Kultury w Łękawicy zaprasza na warsztaty muzyki gospel, które odbywają się w każdą środę od godz. 17.00 do 20.00 w budynku Centrum Integracji Społeczności Lokalnej w Łękawicy.

 

mir

Powiaty: Żywiec

Zobacz zdjęcia


Skomentuj

Treść:*
Nick:*
9+2=*

Mieszkaniec Bielska, 2017-01-11 godz. 07:19
Koncert przepiękny - byłem zaproszony i jestem pod wrażeniem
OK, zamknij