23 lutego 2018, imieniny obchodzą: Romana, Roman, Damian, Polikarp

-4°
Bielsko-Biała
23.02.2018
  • Wilgotność: 85%
  • Wiatr:wsch 2km/h

jutro: -4°-14°pojutrze: -8°-18°
artykul,lena_czechowicz_zachwycila,51636.htmllena_czechowicz_zachwycila

Kultura i rozrywka

2017-01-08 22:54 (Komentarze: 0)      

Lena Czechowicz zachwyciła


Mimo siarczystego mrozu, wiele osób zdecydowało się wyjść z ciepłych domów i spędzić dzisiejsze popołudnie (8 stycznia) w sali kameralnej Wadowickiego Centrum Kultury. Przyciągnął ich tam koncert niezwykle uzdolnionej wokalistki Leny Czechowicz.

Zapowiadany przez organizatorów jako magiczny, okazał się w pełni zasługiwać na to określenie. Publiczność słuchała jak zaczarowana, nie odrywając oczu od sceny, z której płynęły dźwięki kolęd i pieśni bożonarodzeniowych. Głównie z polskim tekstami, choć wokalistka sięgnęła też po kilka angielskojęzycznych. Jej krystalicznie czysty głos zachwycał zarówno w eterycznych i łagodnych, jak i zdecydowanie bardziej dynamicznych utworach.

Lena Czechowicz jest wadowiczanką. Z powodzeniem startowała w telewizyjnych programach „Bitwa na głosy”, „Szansa na sukces” oraz „Must be the Music”. W czasie dzisiejszego koncertu towarzyszył jej zespół w składzie: Filip Nowakowski – klawisze, Bogusław Tomczyk – perkusja, Daniel Nicieja – kontrabas oraz Szymon Musiał - gitara. 

Autorką fotoreportażu jest Edyta Łepkowska.

eda

Powiaty: Wadowice

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
9+4=*

OK, zamknij