26 kwietnia 2018, imieniny obchodzą: Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina

Bielsko-Biała
26.04.2018
  • Wilgotność: 62%
  • Wiatr:zach 2km/h

jutro: 19°pojutrze: 24°12°
artykul,lena_czechowicz_zachwycila,51636.htmllena_czechowicz_zachwycila

Kultura i rozrywka

2017-01-08 22:54 (Komentarze: 0)      

Lena Czechowicz zachwyciła


Mimo siarczystego mrozu, wiele osób zdecydowało się wyjść z ciepłych domów i spędzić dzisiejsze popołudnie (8 stycznia) w sali kameralnej Wadowickiego Centrum Kultury. Przyciągnął ich tam koncert niezwykle uzdolnionej wokalistki Leny Czechowicz.

Zapowiadany przez organizatorów jako magiczny, okazał się w pełni zasługiwać na to określenie. Publiczność słuchała jak zaczarowana, nie odrywając oczu od sceny, z której płynęły dźwięki kolęd i pieśni bożonarodzeniowych. Głównie z polskim tekstami, choć wokalistka sięgnęła też po kilka angielskojęzycznych. Jej krystalicznie czysty głos zachwycał zarówno w eterycznych i łagodnych, jak i zdecydowanie bardziej dynamicznych utworach.

Lena Czechowicz jest wadowiczanką. Z powodzeniem startowała w telewizyjnych programach „Bitwa na głosy”, „Szansa na sukces” oraz „Must be the Music”. W czasie dzisiejszego koncertu towarzyszył jej zespół w składzie: Filip Nowakowski – klawisze, Bogusław Tomczyk – perkusja, Daniel Nicieja – kontrabas oraz Szymon Musiał - gitara. 

Autorką fotoreportażu jest Edyta Łepkowska.

eda

Powiaty: Wadowice

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
3+6=*

OK, zamknij