20 sierpnia 2018, imieniny obchodzą: Bernard, Samuel, Sobiesław, Sabina

18°
Bielsko-Biała
20.08.2018
  • Wilgotność: 51%
  • Wiatr:zach 10km/h

jutro: 27°13°pojutrze: 28°16°
artykul,matka_nie_mogla_obudzic_syna,65412.htmlmatka_nie_mogla_obudzic_syna

Na sygnale

2018-06-12 14:01 (Komentarze: 10)      

Matka nie mogła obudzić syna


Wydział Kryminalny oświęcimskiej komendy prowadzi postępowanie w sprawie  narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia 18–letniego mieszkańca gminy Chełmek. Nastolatek razem z kolegą zażyli tzw. dopalacz, który zamówili na jednej ze stron internetowych.

Konsekwencje tej lekkomyślnej decyzji okazały się bardzo poważne. W szczególności dla 18-latka. W piątek próbowała obudzić go matka, ale bezskutecznie. Wezwała pogotowie ratunkowe, które zajęło się nieprzytomnym chłopakiem, a jednocześnie zaalarmowało policjantów. 

W trakcie podjętych czynności policjanci ustalili, że chłopak razem ze swoim 18 – letnim kolegą, zażyli białą, sypką substancję nieznanego pochodzenia. Środek zamówili za pośrednictwem jednej ze stron internetowych. Na jego opakowaniu widniał napis, że nie jest to środek spożywczy, a jedynie kolekcjonerski. Aktualnie stan zdrowia nastolatka nadal jest bardzo poważny.

 

wojcio

Powiaty: Oświęcim

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
7-2=*

Yty, 2018-06-15 godz. 09:39
Ciula z tego Kocińskiego!!!!!!!!!!!!!!
Kociński, 2018-06-13 godz. 18:01
Żeby wypić dobry koniak z przełożonym pewnego Zakonu musiałem wykazać się przedtem dużą wiedzą z zakresu wiary rzymskokatolickiej oraz wzorowym zachowaniem w pewnym miejscu . Dla mnie był to wielki zaszczyt móc porozmawiać z tak wybitnym i znanym przełożonym pewnego zakonu. Dowiedziałem się o pewnych rzeczach , aferach itd. Mało komu było dane dowiedzieć się o rzeczach bardzo ważnych z zakresu wyznania rzymskokatolickiego . Tajemnicę tej rozmowy zabieram do grobu Z poważaniem Jerzy W ( Kociński)
Kociński, 2018-06-13 godz. 17:42
Dopalacze kradną życie natomiast mam zapytanie do lekarzy którzy przepisują lekarstwa np po cztery opakowania . Jakim prawem oraz kto was upoważnił do tego aby przepisywać po cztery opakowanie lekarstwa które pacjent nigdy nie przyjmował ? Lekarstwa również kradną życie zatem polecam sprawdzone metody lecznicze jak ziółka Ojców Bonifratrów . Rejon trójkąta Bermudzkiego Wrocław Kraków Cieszyn , Łódz dużo przekrętów swego czasu nawet na niekorzyść Ojców Bonifratrów . . Najlepiej wypić koniak z przełożonym danego Zakonu .. Z poważaniem Jerzy W ( Kociński )
maja, 2018-06-13 godz. 12:16
Ten Kiciński chyba tez dopalacze jak był mały stosował ale w małych ilościach ze teraz jest jeszcze w stanie pisać te wypociny.
Kociński, 2018-06-13 godz. 06:40
Jak wymawiają wyraz prezerwatywa lub dokonują zakupu występuję wielkie podniecenie nawet zapominają o paragonach z kasy fiskalnej . Zakupiony towar z paragonem jest podstawą reklamacji .Dobrze że nie produkują prezerwatyw np z owłosieniem sztucznym . Ponoć satysfakcja była gwarantowana . Z poważaniem Jerzy W ( Kociński )
Kociński, 2018-06-13 godz. 06:30
Plotkują na tematy lekarzy również o stanie finansowym jak też plotkują na tematy lekarzy co do prywatnego życia . Jakie trzeba mieć poważne zaburzenia psychiczne przychodząc do Apteki kobieta kupuje środki antykoncepcyjne jednocześnie na głos tłumaczy się że to dla jej męża . Ciekawe czy osoby postronne interesuje dla kogo kobieta kupuję prezerwatywy . Z poważaniem Jerzy W ( Kociński)
Kociński, 2018-06-13 godz. 06:13
Mi bynajmniej obecnie nie jest potrzebne badanie EKG gdyż mam dużą wiedzę medyczną na temat prawidłowej akcji serca . Jednocześnie też umiem odczytać wykres EKG bez opisu uprawnionego lekarza do opisywania badań EKG .Ciekawa rozmowa z pewną wybitną lekarką chorób głowy byłem zaskoczony gdyż rozmawiając również skrytykowała pewnego wybitnego lekarza . Pycha , Chciwość itd. Z poważaniem Jerzy W ( Kociński)
Kociński, 2018-06-13 godz. 06:03
Serdecznie pozdrawiam pewne wykształcone osoby po studiach wyższych z Oświęcimia Rozmowy z tymi osobami dają mi dużo satysfakcji . Wysoki poziom inteligencji oraz wysoki poziom wiedzy praktycznej i teoretycznej . Obecnie skupiam się najbardziej na sprawach Auschwitz I gdyż według mnie i moich snów przyniesie to mi wkrótce duży zastrzyk finansowy . Z poważaniem Jerzy W ( Kociński)
Kociński, 2018-06-13 godz. 05:52
Ostatnio pilnie obserwuję pewną pracownicę poważnego Banku .Według mnie pracownica poważnego Banku ma zaburzenia psychiczne .Jednocześnie zastanawiam się czy przełożeni pracownicy Banku wiedzą o niedomaganiach zdrowotnych pracownicy poważnego Banku ? Jest chora ale nadrabia bajerowaniem klientów różnymi niepotrzebnymi sprawami . Proponuję jednocześnie nie zastanowi się to co mówi oraz z kim mówi . Z poważaniem Jerzy W ( Kociński )
Kociński, 2018-06-13 godz. 05:41
Wczoraj byłem świadkiem mozolnej i ciężkiej pracy policjantów w wiadomym mi miejscu w Oświęcimu z udziałem pracowników służby zdrowia . Nie piszę gdzie widziałem się z policjantami gdyż dużo osób jest za bardzo wścibskich, fałszywych . Tanim kosztem chcieliby wiedzieć o wszystkim co się dzieje w danej miejscowości . Mój kolega pracownik służby zdrowia według mnie ma zaburzenia prawidłowej pamięci wzrokowej pilnie często go obserwuję . Z poważaniem Jerzy W ( Kociński)
OK, zamknij