25 czerwca 2018, imieniny obchodzą: Łucja, Wilhelm, Dorota, Witold

18°
Bielsko-Biała
25.06.2018
  • Wilgotność: 54%
  • Wiatr:płn 4km/h

jutro: 18°pojutrze: 19°14°
artykul,miroslawa_nykiel_kolezanki_z_parlamentu_byly_zachwycone,4799.htmlmiroslawa_nykiel_kolezanki_z_parlamentu_byly_zachwycone

KONGRES 2012

2012-09-26 14:25 (Komentarze: 0)      

Mirosława Nykiel: Koleżanki z parlamentu były zachwycone!


Wśród licznych gości kongresu były także parlamentarzystki. Zaprosiła je bielska posłanka Mirosława Nykiel, która sprawowała honorowy patronat nad imprezą. Jakich wysłuchała od swoich koleżanek pokongresowych opinii?

- Minister Agnieszka Kozłowska-Rajewicz była na naszym sobotnim spotkaniu od początku do końca, brała czynny udział w panelach. Powiedziała mi, że jeździ po Polsce na różne kongresy i konferencje, ale nasz był zdecydowanie najlepszy i to pod każdym względem. Posłanka do Parlamentu Europejskiego Danuta Jazłowiecka zapowiedziała na pożegnanie, że kongres kobiet „musi” się odbyć także w jej rodzinnym Opolu. Zarówno o spotkaniu, jak i Bielsku-Białej wypowiadała się w samych superlatywach. Od marszałek senatu Marii Poździej-Pańczyk usłyszałam pochwały za wysoki poziom merytoryczny kongresu. Posłance Aleksandrze Trybuś podobało się wszystko, a organizacją była zachwycona. Większość uczestniczek i gości podkreślało znakomitą atmosferę. Fakt, kiedy kobiety są same w swoim towarzystwie bardziej otwarcie się zachowują, płynie dobra energia - mówi z satysfakcją Mirosława Nykiel.

- Opinie koleżanek parlamentarzystek są dla mnie ważne i bardzo je sobie cenię, natomiast największą radość sprawiają mi uczestniczki, które pod koniec kongresu, a dzieje się tak co roku, dziękują z całego serca i już proszą o następny. Myślę sobie wtedy: A jednak warto było, bo autentycznie takie spotkanie edukacyjno-integracyjne jest potrzebne kobietom. A zatem - do następnego roku!

mot, mk

Powiaty: Bielsko-Biała, Cieszyn, Oświęcim, Sucha Beskidzka, Wadowice, Żywiec

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
6+7=*

OK, zamknij