22 marca 2018, imieniny obchodzą: Katarzyna, Bogusław, Oktawian, Jagoda

-1°
Bielsko-Biała
22.03.2018
  • Wilgotność: 61%
  • Wiatr:poł 6km/h

jutro: -3°pojutrze: -2°
artykul,motoryzacyjna_mlodziez,54709.htmlmotoryzacyjna_mlodziez

E - EDUKACJA

2017-04-21 07:04 (Komentarze: 0)      

Motoryzacyjna młodzież


W Zespole Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Międzyświeciu, odbył się powiatowy finał Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego. Rywalizowały cztery drużyny ze szkół ponadgimnazjalnych.

Turniej składał się z części teoretycznej i praktycznej. Uczestnicy zdawali testy dotyczące zasad i przepisów ruchu drogowego  oraz historii polskiej motoryzacji, wykazywali się umiejętnościami udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej i przygotowania samochodu do jazdy oraz samą jazdą sprawnościową na placu manewrowym.

Po główne trofeum w postaci Pucharu Starosty Cieszyńskiego, sięgnęła ekipa z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie, występująca w składzie: Piotr Brzezina, Dawid Lubiński, Marcin Antonik. Na drugim miejscu znalazła się drużyna z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie, a trzecią lokatę zajęło trio z cieszyńskiego „Kopera”. Za podium znaleźli się gospodarze z Technikum Zespołu Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Międzyświeciu. Zwycięska drużyna będzie reprezentowała powiat cieszyński w turnieju okręgowym.

Turniej zorganizowali i przeprowadzili policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Cieszynie.

Autorem fotoreportażu jest Krzysztof Marciniuk. 

 

mrc

Powiaty: Cieszyn

Zobacz zdjęcia


Skomentuj

Treść:*
Nick:*
6+4=*

OK, zamknij