16 lipca 2018, imieniny obchodzą: Eustachy, Maria, Benedykt, Marika

25°
Bielsko-Biała
16.07.2018
  • Wilgotność: 58%
  • Wiatr:płn 0km/h

jutro: 19°15°pojutrze: 19°16°
artykul,nasze_kadry_nagrodzone,63970.htmlnasze_kadry_nagrodzone

Wydarzenia

2018-04-15 22:47 (Komentarze: 1)      

Nasze kadry nagrodzone!


Po raz drugi Babiogórskie Centrum Kultury w Zawoi zorganizowało konkurs fotograficzny „Głębia ostrości”. W sobotę w Galerii „Na Uciechę” w Zawoi Wilcznej oficjalnie ogłoszono jego wyniki. W kategorii „Ważne wydarzenia 2017 wokół Babiej Góry” dwie nagrody zdobył Wojciech Ciomborowski, szef redakcji „Małopolskiej Kroniki Beskidzkiej” i fotoreporter portalu beskidzka24.pl.

W jury konkursu zasiedli Jakub Byrczek (dr hab. Państwowej Wyższej Szkole Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, autor wielu indywidualnych wystaw), Inez Baturo (członek Związku Polskich Artystów Fotografików, prowadzi własną galerię fotograficzną, autorka uznanych na świecie zdjęć pejzażowych, ale również zajmująca się fotografią teatralną, portretową, dziecięcą oraz modową) oraz Michał Sośnicki (zawojanin, specjalista od fotografii krajobrazowej). Ich werdykt pokazuje, że szef redakcji „MKB” to nie tylko znakomity dziennikarz, ale i fotoreporter, który potrafi dostrzec to, czego inni nie widzą.

– Fotografią zajmują się hobbystycznie. Zawsze jednak staram się być wrażliwy na piękno otaczającego nas świata, a przy tym łapać jego ulotność. Cieszę się, że jurorzy docenili mój warsztat oraz to, że - co jest chyba kluczem do sukcesu w tym zawodzie - byłem w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu – mówi Wojciech Ciomborowski, który otrzymał pierwszą nagrodę za zdjęcie wykonane podczas otwarcia basenu w Naprawie oraz trzecią za fotografię wykonaną w Jordanowie podczas inscenizacji wojennej, zrealizowanej z okazji Święta Niepodległości.    

 

red

Powiaty: Bielsko-Biała, Cieszyn, Oświęcim, Sucha Beskidzka, Wadowice, Żywiec

Zobacz zdjęcia


Skomentuj

Treść:*
Nick:*
1-4=*

fajnie, 2018-04-16 godz. 10:14
Gratulacje. Wiadomo dlaczego jest szefem redakcji.
OK, zamknij