21 sierpnia 2018, imieniny obchodzą: Franciszek, Franciszka, Joanna, Pius

19°
Bielsko-Biała
21.08.2018
  • Wilgotność: 85%
  • Wiatr:płn 2km/h

jutro: 26°15°pojutrze: 29°19°
artykul,olivia_rozanski_zostaje,64747.htmlolivia_rozanski_zostaje

Sport

2018-05-16 15:08 (Komentarze: 0)      

Olivia Różański zostaje


Młoda i zdolna reprezentantka Polski kolejny sezon spędzi w BKS-ie.

Olivia Różański podpisała nową umowę z klubem. 21-letnia przyjmująca ma spory talent, co muszą przyznać wszyscy, którzy pojawiali się na meczach siatkarek w tym sezonie. Wielu miało zresztą pretensje do trenera Tore Aleksandersena o to, że zbyt rzadko dawał jej szansę gry. Norwega już w klubie nie ma, a nowy trener Bartłomiej Piekarczyk już teraz deklaruje, że będzie na nią stawiał. - Olivia cały czas ciężko pracuje i nie boi się wyzwań. Stale się rozwija i idzie do przodu, czego efektem jest również powołanie do reprezentacji Polski. Jestem przekonany, że w kolejnym sezonie będzie mocnym punktem naszej drużyny - mówi młody szkoleniowiec.

Zawodniczka, cytowana przez klubową stronę, też nie kryje radości. - Bardzo się cieszę, że kolejny sezon spędzę w BKS PROFI CREDIT. Bardzo mi się podobała atmosfera, którą mieliśmy w drużynie, a także miasto. Cieszę się też, że w nowym sezonie drużynę poprowadzi trener Piekarczyk - mówi siatkarka.

Jej mama, Jarosława Różańska, była jedną z najlepszych polskich siatkarek lat 80-tych, reprezentowała m.in. barwy BKS-u.  Potem wyemigrowała do Francji. Tam na świat przyszła Olivia, która po 17 latach mieszkania we Francji wyjechała do Polski, by tu rozpocząć profesjonalną karierę siatkarską.W sezonie 2017/2018 w barwach BKS-u wystąpiła w 21 meczach, w których zdobyła łącznie 103 punkty ( 96 atakiem, 5 blokiem i 2 zagrywką).

wm

Powiaty: Bielsko-Biała

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
8+4=*

OK, zamknij