21 lutego 2018, imieniny obchodzą: Eleonora, Robert, Feliks, Fortunat

Bielsko-Biała
21.02.2018
  • Wilgotność: 82%
  • Wiatr:płn 2km/h

jutro: -2°-6°pojutrze: -2°-11°
artykul,oszukali_i_okradli_seniorke,52875.htmloszukali_i_okradli_seniorke

Na sygnale

2017-02-16 20:18 (Komentarze: 1)      

Oszukali i okradli seniorkę


Kęccy policjanci poszukują oszustów. Wprowadzili 76–letnią mieszkankę Kęt w błąd, informując, że są pracownikami miejskich wodociągów, a następnie bez skrupułów seniorkę okradli.

Wczoraj po południu kęccy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży mieszkaniowej na szkodę 76–letniej mieszkanki Kęt. W trakcie czynności policjanci ustalili, że do kradzieży doszło... 10 lutego na os. Wyszyńskiego w Kętach. Tuż przed 17.00 do drzwi mieszkania seniorki zapukali kobieta oraz mężczyzna, którzy przedstawili się jako pracownicy miejskich wodociągów, kontrolujący stan instalacji wodnej. Oszuści podejrzani są o kradzież 90 złotych oraz kilku sztuk złotej biżuterii. 

Policjanci wszczęli poszukiwania sprawców,  jednocześnie zwracają się z prośbą o kontakt do osób, które w piątkowe popołudnie bądź wieczór zauważyli podejrzaną parę na terenie Kęt. Poszukiwana kobieta jest w wieku około 40 lat, szczupła, ma czarne krótkie włosy, mężczyzna również może być  w wieku 40 lat średniej budowy ciała. - Apelujemy do seniorów o rozwagę i ostrożność w kontakcie z osobami obcymi, a także nie wpuszczanie ich do mieszkania. Natomiast wszystkich mieszkańców prosimy o reagowanie w przypadku napotkania obcych, podejrzanie zachowujących się osób, znajdujących się na klatce schodowej. Prosimy również o przekazanie ostrzeżenia seniorom, których mamy w swoich rodzinach - mówi Małgorzata Jurecka, rzecznik oświęcimskiej policji

 

wojcio

Powiaty: Oświęcim

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
5+3=*

123, 2017-02-18 godz. 09:28
znowu?
OK, zamknij