20 lipca 2018, imieniny obchodzą: Czesław, Fryderyk, Hieronim, Seweryn

20°
Bielsko-Biała
20.07.2018
  • Wilgotność: 76%
  • Wiatr:płn 13km/h

jutro: 26°13°pojutrze: 24°15°
artykul,otwarcie_przedszkola_w_zywcu_zablociu,60062.htmlotwarcie_przedszkola_w_zywcu_zablociu

Wydarzenia

2017-11-10 19:00 (Komentarze: 9)      

Otwarcie przedszkola w Żywcu Zabłociu


Niezwykle uroczyście i z wielką pompą otwarto dzisiaj (10 listopada) nowe przedszkole w Żywcu Zabłociu przy ulicy Tetmajera.

Uroczystość składała się z dwóch części. Pierwsza odbyła się w klubie „Papiernik”. Tam 5 i 6-latkowie wystąpili w specjalnie przygotowanym programie artystycznym. Złożono także podziękowania dla osób, które przyczyniły się do powstania tego przedszkola. Wyświetlono również film o historii przedszkola. Druga część przeniosła się do budynku przedszkola przy ulicy Tetmajera, gdzie uroczyście przecięto wstęgę, a następnie zaproszeni goście zwiedzili placówkę. Dodajmy, że nowe przedszkole funkcjonuje od 4 września, a koszt jego budowy i wyposażenia wyniósł ponad 5,6 miliona złotych.

ps

Powiaty: Żywiec

Zobacz zdjęcia


Skomentuj

Treść:*
Nick:*
5+4=*

Szok, 2017-11-14 godz. 11:06
"Ulomnosci dotychczas funkcjonujacych wzorcow", "tresury politycznej"???? Czlowieku ogarnij sie, mieli zrobic z piesni patriotycznych dyskoteke???
nauczycielka, 2017-11-13 godz. 22:35
Jestem nauczycielką przedszkola z długoletnim stażem i choć nigdy nie narzekałam na warunki w jakich przyszło mi pracować z dziećmi to myślę, że żywieckie przedszkolaki mają wielkie szczęście. Piękne przedszkole. Wyposażenie i zaplecze bajeczne a do tego wyjątkowo urokliwe położenie budynku. Życzę Wam kochane koleżanki dużo sukcesów a waszym pociechom samych radosnych chwil. :)
mieszkaniec, 2017-11-13 godz. 14:42
Warunki wspaniałe. Zastrzeżenia moje dotyczą ogólnopolskiego systemu oświaty polegający na "tresowaniu" uczniów poprzez naśladowanie narzuconych wzorców systemowych. Brak jest natomiast elementów kreacji najmłodszych obywateli i wydobywaniu z nich postaw kreatywnych. Naśladownictwo - tresowanie w ramach funkcjonującego systemu pozbawia najmłodszych zdolności tworzenia aktywnych postaw obywatelskich. Brak zgody na funkcjonujący system nie wynika z moich frustracji, a jedynie z faktu dostrzegania ułomności dotychczas funkcjonujących wzorców. Niezgoda na nijakość jest jedynie próbą zwracania uwagi na fatalne efekty wychowawcze kolejnego etapu tresury politycznej najmłodszych nawet najbardziej luksusowych warunkach.
Tak, 2017-11-12 godz. 22:12
Sa ludzie, ktorym zawsze cos przeszkadza, zyja tylko narzekajac, sfrustrowani, znudzeni wlasnym zyciem, nie mogacy zniesc sukcesow i radosci innych. Przedszkole jest na najwyzszym standardzie i bedzie sluzylo przez wiele wiele lat nastepnym pokoleniom, moze i Twoim wnukom...
Zoorientowany, 2017-11-12 godz. 19:50
A z jakich środków została sfinansowana budowa przedszkola? Napewno nie w całości z budżetu miasta !!! nie może Wam to przejść przez gardło?
:-), 2017-11-12 godz. 19:09
Hmm... nie wiem skąd taka opinia osoby, która z całą pewnością nie ma pojęcia o tym jakim wyróżnieniem dla dzieci był fakt, że to one właśnie mogą reprezentować Przedszkole w tak ważnym dla nas dniu. Dzieci chętnie uczyły się wierszy i piosenek po to by móc jak najlepiej zaprezentować swoje wspaniałe umiejętności. Ich występ sprawi, iż nie jednemu zakręciła się w oku łza ( łącznie ze mną). Jesteśmy bardzo dumni z naszych dzieci, które stanęły na wysokości zadania oraz jesteśmy wdzięczni za przepiękne przedszkole (nowoczesne, ciepłe, dobrze wyposażone, dające możliwość wszechstronnego rozwoju), ktore bedzie służyć wielu pokoleniom. Dobrej nocy.
Brawo, 2017-11-12 godz. 17:22
Najnowoczesniejszy sprzet, salki do terapii dzieci chorych, kuchnia na najwyzszym poziomie. Kolorowo i cudnie
K., 2017-11-12 godz. 17:18
Przedszkole jest przepiekne, nowoczesne, moje dzieci uwielbiaja tam chodzic. Przedszkole z klasa!!!
mieszkaniec, 2017-11-12 godz. 11:26
Typowy fragment "tresowania" dzieci z głównym udziałem miejscowych "celebrytów". Dzieci wystąpiły w formie tła artystycznego "sukcesu" miejscowego samorządu.
OK, zamknij