20 sierpnia 2018, imieniny obchodzą: Bernard, Samuel, Sobiesław, Sabina

32°
Bielsko-Biała
20.08.2018
  • Wilgotność: 43%
  • Wiatr:zach 3km/h

jutro: 26°13°pojutrze: 27°16°
artykul,panie_burmistrz_o_kongresie,4073.htmlpanie_burmistrz_o_kongresie

KONGRES 2012

2012-09-01 12:46 (Komentarze: 1)      

Panie burmistrz o kongresie


22 września w Bielsku-Białej odbędzie się III Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia pod patronatem poseł Mirosławy Nykiel. Przebiegać będzie pod hasłem „Być kobietą zdrową i aktywną”. Szczególnym wydarzeniem będzie przedstawienie laureatek konkursu na „Perłę Podbeskidzia”.

Na ten dzień szczególnie czekają m.in. Anna Grygierek i Janina Żagan, kobiety sukcesu, które kierują sprawami miast - odpowiednio Strumienia i Skoczowa.

- Regionalny Kongres Kobiet, organizowany w tym roku już po raz trzeci na Podbeskidziu, cieszy się dużym zainteresowaniem kobiet naszego regionu. Organizatorzy dbają zarówno o atrakcyjny zakres merytoryczny wykładów, jak i zapewniają szereg imprez towarzyszących, podczas których mamy okazję do spotkań i podzielenia się swoimi doświadczeniami. Program kongresu, obejmujący szereg zagadnień związanych zarówno ze zdrowiem, sposobem życia, karierą zawodową i szeroko pojętą sztuką, stanowi atrakcyjne połączenie wypoczynku i edukacji nakierowanej na poszerzenie horyzontów. Osobiście brałam udział w poprzednich edycjach Kongresu Kobiet Podbeskidzia i zachęcam wszystkie panie do uczestnictwa - rekomenduje Anna Grygierek, burmistrz Strumienia.

- Wszystkie dotychczasowe spotkania kongresowe były bardzo udane pod każdym względem. Raz do roku, w Bielsku, kobiety z naszego regionu manifestują swoją jedność, prezentują dobre przykłady, wymieniają doświadczenia, a także poszerzają swoje horyzonty i nawiązują kontakty. Ważne jest też to, że kobiety wyróżniają spośród siebie tę, która swoim postępowaniem zasłużyła sobie na tytuł „Perły Podbeskidzia” - ocenia Janina Żagan, burmistrz Skoczowa.

Dowiedz się więcej o kongresie!

mk

Powiaty: Bielsko-Biała, Cieszyn, Oświęcim, Sucha Beskidzka, Wadowice, Żywiec

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
2+8=*

MOńka, 2012-09-01 godz. 13:26
Im więcej kobiet na takich stanowiskach, jak burmistrz czy prezydent miasta, tym lepiej. Jakoś nie słyszałam, żeby ktoś narzekał na te panie:) A na kongres na pewno się wybiorę.
OK, zamknij