21 kwietnia 2018, imieniny obchodzą: Bartosz, Feliks, Konrad, Anzelm

Bielsko-Biała
21.04.2018
  • Wilgotność: 43%
  • Wiatr:zach 2km/h

jutro: 20°pojutrze: 23°10°
artykul,podpalil_wlasna_stodole,55959.htmlpodpalil_wlasna_stodole

Na sygnale

2017-06-07 12:50 (Komentarze: 2)      

Podpalił własną stodołę


Policjanci z komisariatu w Brzeszczach zatrzymali 29 – letniego mieszkańca tej gminy. Mężczyzna opuścił komisariat z zarzutem podpalenia własnej stodoły. 

W poniedziałkowy wieczór w Zasolu przy ul. Kostka Jagiełły doszło do pożaru zabudowań gospodarczych. Na miejsce natychmiast  ruszyły służby ratunkowe.  Strażacy ugasili pożar stodoły, jednocześnie chroniąc przed ogniem pozostałe zabudowania. Policjanci natomiast zajęli się ustalaniem przyczyn i okoliczności w jakich do doszło do pożaru. W trakcie podjętych czynności funkcjonariusze zebrali dowody świadczące o tym, że pożar nie był dziełem przypadku, lecz skutkiem podpalenia. Kolejne ustalenia potwierdziły podejrzenia policjantów. Zatrzymano nietrzeźwego 29–letniego mieszkańca posesji. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. Policjanci ustalili, że mężczyzna wszczął awanturę domową ze swoją rodziną, a następnie wyszedł z domu, kierując się do zabudowań gospodarczych, z których po krótkiej chwili zaczął wydobywać się dym. Po tym fakcie wsiadł do swojego samochodu i pojechał do pobliskiego sklepu. Kiedy po kilkunastu minutach wrócił do domu, trwała już akcja gaśnicza.

Wczoraj 29–latkowi został postawiony zarzut podpalenia, natomiast w trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą czy mężczyzna dopuścił się również znęcania nad swoją rodziną oraz czy w dniu kiedy doszło do pożaru kierował samochodem w stanie nietrzeźwości.

 

wojcio

Powiaty: Oświęcim

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
2-4=*

FOJERMAN, 2017-06-08 godz. 22:06
No właśnie !!! co to za demokracja ha ha ha
Zniesmaczony, 2017-06-07 godz. 15:36
Do czego to doszło, żeby człowiek własnej stodoły nie mógł podpalić.
OK, zamknij