23 lipca 2018, imieniny obchodzą: Apolinary, Bogna, Brygida, Sława

28°
Bielsko-Biała
23.07.2018
  • Wilgotność: 71%
  • Wiatr:płn 7km/h

jutro: 26°14°pojutrze: 26°15°
artykul,potracil_i_uciekl,66047.htmlpotracil_i_uciekl

Na sygnale

2018-07-09 13:49 (Komentarze: 6)      

Potrącił i uciekł


Trudno nie zauważyć, że wjechało się w rowerzystę. We wczorajszy wieczór 31-letni andrychowianin zwiał z miejsca wypadku, ale policjanci potrzebowali kilku godzin by go zatrzymać.

Andrychowianin około 21.00 jechał fordem focusem przez kęcką ul. Nad Brzegiem. Z nieustalonych na razie powodów potrącił jednego z trzech nastolatków, którzy po tej samej ulicy poruszali się na rowerach i... odjechał w siną dal. Na szczęście 13-latkowi nic poważnego się nie stało.

Być może andrychowianin uniknąłby odpowiedzialności, ale w fordzie odpadła tablica rejestracyjna. Na jej podstawie policjanci ustalili personalia właściciela pojazdu, a także doszli do tego gdzie go szukać. 31-latek został zatrzymany dziś w Kętach, w których czasowo pomieszkuje.

 

wojcio

Powiaty: Oświęcim, Wadowice

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
5-1=*

YyY, 2018-07-09 godz. 23:22
W jednym się zgadzam. Pan Redaktor Naczelny powinien się zająć poważnymi społecznymi tematami. Czas najwyższy.
xXx, 2018-07-09 godz. 17:51
Uwaga nie czytać komentarzyKocińskiego są nierzetelne nie logiczne!!!
Kociński, 2018-07-09 godz. 17:34
Kilkanaście lat temu kierowca zahaczył o mój pojazd jednośladowy jednocześnie mocno zostałem uderzony lusterkiem bocznym pojazdu . Kierowca pojazdu udał że nic się nie stało odjechał pomału w kierunku mi nie znanym Nie dzwoniłem nigdzie gdyż nie posiadałem przy sobie telefonu . Byłem wściekły gdyż zdarzenie miało miejsce w pobliżu posiadłości mojej rodziny . Z poważaniem Jerzy W ( Kociński )
Kociński, 2018-07-09 godz. 17:24
Ofiarowałem zakonnicom mikser często jestem myślami o życiu kontemplacyjnym klauzurowym ale jednocześnie nie pochwalam częstej jazdy rowerem po Rynku czy ulicą Krakowską itd . Niestety ale zakonnica powinna sobie zdawać sprawę że utrudnia innym kierowcom poruszania się po mieście . Z poważaniem Jerzy W ( Kociński)
Kociński, 2018-07-09 godz. 17:07
Według mnie redaktor( wojcio )chce wam zaszkodzić w dalszej waszej karierze , awansach medalach oby się nie okazało że zamiast medali w tym roku otrzymacie kotyliony . Pozdrawiam Policję z Kęt oraz Straż Miejską Jednocześnie jestem bardzo zaniepokojony co się stało że jedna z ładniejszych zakonnic nie porusza się po mieście swoim rowerem .Widziałem zakonnice jak maszerowała w kierunku komisariatu ale miałem czasu aby stwierdzić czy wchodziła na komisariat miałem na tej ulicy ważną rozmowę biznesową . Z poważaniem Jerzy W ( Kociński )
Kociński, 2018-07-09 godz. 16:56
Drogi redaktorze ( wojcio ) opisane zdarzenie jest opisane nieprawidłowo do zdarzenia doszło w Bulowicach na ulicy Nad Brzegiem. Proszę swoim niedokładnym komentarzem nie wprowadzać w błąd osoby czytające . Przepraszam ale redaktor ( wojcio ) od dłuższego opisuję niedokładnie jednoczęśnie nie umie napisać słowa przepraszam . Jednocześnie pozdrawiam Straż Miejską z Kęt z którą miałem dzisaj styczność w Rynku swoje zadania wypełniacie moim zadaniem nienagannie Były mieszkaniec Kęt Jerzy. W ( Kociński)
OK, zamknij