19 czerwca 2018, imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Romuald, Sylwia

21°
Bielsko-Biała
19.06.2018
  • Wilgotność: 56%
  • Wiatr:płn 1km/h

jutro: 27°16°pojutrze: 28°11°
artykul,powitaj_lato_z_siatkarkami,65421.htmlpowitaj_lato_z_siatkarkami

Sport

2018-06-12 21:53 (Komentarze: 0)      

Powitaj lato z siatkarkami


W najbliższy piątek (15 czerwca) nadarzy się pierwsza okazja, by spotkać siatkarki BKS PROFI CREDIT. Imprezę przygotowano przede wszystkim z myślą o dzieciach.

„Powitanie Lata z BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała” zaplanowano w godzinach 11:00-19:00 w hali BKS „Stal” przy ulicy Rychlińskiego 19 w Bielsku-Białej. W ramach imprezy zorganizowany zostanie turniej siatkówki dla uczniów klas 5-7 szkół podstawowych (zgłoszenia oraz pytania w sprawie turnieju należy kierować na maila: bartlomiej@bks.bielsko.pl).

Impreza będzie jednak przede wszystkim okazją do spotkania się z siatkarkami BKS-u, zrobienia sobie zdjęcia, wzięcia autografu czy porozmawiania z zawodniczkami. Ponadto - jak zapewniają organizatorzy - na wszystkie dzieci czekać będą liczne atrakcje, a wśród nich m.in.: elektryczne samochodziki, konsole do gier video, strefa zabaw – malowanie buziek, baloniki, animacje dla dzieci, kolorowanki, stoły do piłkarzyków i duży, dmuchany plac zabaw. Na “Powitaniu lata z BKS PROFI CREDIT” nie zabraknie również oficjalnej maskotki zespołu, a więc popularnego psiaka Reksia! Wstęp i korzystanie ze wszystkich atrakcji bezpłatne.

Oprócz tego z dziennikarzami, siatkarkami i zaproszonymi gośćmi na konferencji prasowej podsumujemy II edycję akcji Bezpiecznie z Profi Credit, która w tym sezonie dotarła do kilku tysięcy uczniów z naszego regionu!  

wm

Powiaty: Bielsko-Biała

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
9+6=*

OK, zamknij