22 sierpnia 2018, imieniny obchodzą: Maria, Cezary, Tymoteusz, Zygfryd

15°
Bielsko-Biała
22.08.2018
  • Wilgotność: 61%
  • Wiatr:wsch 4km/h

jutro: 30°19°pojutrze: 28°16°
artykul,przylapani_z_trawka,64743.htmlprzylapani_z_trawka

Na sygnale

2018-05-16 12:06 (Komentarze: 1)      

Przyłapani z trawką


Do sądu rodzinnego trafi wkrótce sprawa dwóch 16-latek, u których policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej odnaleźli środki odurzające. Nieletnie zostały zatrzymane wczoraj po południu na bielskiej ul. Mostowej. Tuż po 17.00, policjanci zauważyli nastolatki, które na ich widok wyraźnie starały się uniknąć kontroli. Jedna z nich odrzuciła trzymany w ręce niewielki pakunek. Jak się okazało, była to marihuana. Pozostałe środki odurzające, policjanci odnaleźli w czasie przeszukania 16-latek.

- Nieletnie trafiły do policyjnej izby dziecka. Dzisiaj zostaną przesłuchane i usłyszą zarzuty. Za swoje czyny odpowiedzą wkrótce przed sądem rodzinnym. Sąd może udzielić im upomnienia, wyznaczyć nadzór kuratora, a w ostateczności orzec o umieszczeniu w zakładzie wychowawczym lub poprawczym - informuje Elwira Jurasz, oficer prasowy bielskiej komendy.

To nie jedyne młode osoby zatrzymane wczoraj przez policjantów z bielskiego samodzielnego pododdziału prewencji za posiadanie narkotyków. Około 17.30 w Bielsku-Białej na ul. Cieszyńskiej, mundurowi zatrzymali 27-latka z powiatu bielskiego, który posiadał marihuanę. Zatrzymany został przewieziony do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostaną mu ogłoszone zarzuty, a o jego dalszym losie rozstrzygnie prokurator. Grozi mu do 3 lat więzienia.

aj

Powiaty: Bielsko-Biała

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
5+4=*

matka kocińskiego, 2018-05-17 godz. 08:25
Nie czytajcie kocińskiego jemu tylko o to chodzi widziałam jak się onaniz.ował jak widział że mu łapki idą na dół
OK, zamknij