25 maja 2018, imieniny obchodzą: Borys, Grzegorz, Urban, Magdalena

14°
Bielsko-Biała
03.01.2018
  • Wilgotność: 0%
  • Wiatr: 3km/h

jutro: pojutrze: 
artykul,rozbawione_i_roztanczone_gilowice,56960.htmlrozbawione_i_roztanczone_gilowice

Kultura i rozrywka

2017-07-15 22:20 (Komentarze: 0)      

Rozbawione i roztańczone Gilowice!


Trwają w najlepsze Dni Gilowice. Dzisiaj (15 lipca) atrakcji było co niemiara. Jutro (16 lipca) również zapowiada się wyśmienita zabawa.

Dni Gilowic rozpoczęły się dzisiaj od turnieju piłkarskiego dla żaczków o Puchar Wójta Gminy Gilowice. Dwie godziny później rozpoczęła się akcja charytatywna „Pomagamy Kaśce”. Było też cale mnóstwo gier, zabaw i animacji dla dzieci z tańcem zumba, malowaniem twarzy i konkursem na najlepszego dojarza. W pokazie ratownictwa technicznego swój popis umiejętności dali strażacy z OSP Gilowice i Rychwałd. Potem rozpoczęła się część muzyczna, którą zapoczątkował występ gitarowy z Gminnego Ośrodka Kultury Gilowice. Po nim na scenie pojawiły się zespoły taneczne Paradise i Tutti Frutti. Po nich zagra Orkiestra Dęta OSP Gilowice, zaśpiewał chór Gospel z Łękawicy, a do wspólnej zabawy porwał zespół Sylen. Gwiazdą tego wieczoru był Rafał Brzozowski z zespołem, który podbił serca publiczności śpiewając takie przeboje jak „Nie mam nic”, „Tak blisko”, „Magiczne słowa” czy „Za mały świat”. Po jego koncercie do zabawy tanecznej zaprosił wszystkich DJ Martin Krst.

- Ale w niedzielę, 16 lipca, będzie również wiele atrakcji – zachęca Gabriela Kolonko, dyrektor GOK Gilowice.

Świętowanie rozpocznie się o 14.00, a wszyscy chętni będą mogli przejechać się ciuchcią beskidzką. Będzie także ciąg dalszy akcji charytatywnej „Pomagamy Kaśce”. Organizatorzy ponownie zaproszą wszystkie dzieci do gier, zabaw i animacji z bańkami mydlanymi. O 14.30 rozpoczną się zawody w play station. Godzinę później na scenie pojawią się talenty z gminy Gilowice. Po nich wystąpią kapela Górolicki, Żaneta Rus, zespół After The Sound i kapela folkowa Porąbani. O 20.00 hitami „Żyje się raz” czy „Jak się bawią ludzie” uraczy wszystkich gwiazda niedzielnego wieczoru zespół Baciary. Potem rozbawiona publiczność będzie mogła tańczyć podczas festynu tanecznego, do którego ponownie zaprosi DJ Martin Krst.

- Dla dzieci i nie tylko mamy przygotowane nowoczesne wesołe miasteczko z karuzelami dla każdego. Jest również wiele stoisk gastronomicznych z całą gamą przysmaków – podkreśla dyrektor Gabriela Kolonko.

Wstęp na imprezę kosztuje 10 złotych, a uczniowie i studenci płacą 8 zł. Dzieci do 6 roku życia wchodzą bezpłatnie.

ps

Powiaty: Żywiec

Zobacz zdjęcia


Skomentuj

Treść:*
Nick:*
7+3=*

OK, zamknij