19 sierpnia 2018, imieniny obchodzą: Bolesław, Jan, Borysław, Julian

17°
Bielsko-Biała
19.08.2018
  • Wilgotność: 60%
  • Wiatr:płn 4km/h

jutro: 29°16°pojutrze: 26°13°
artykul,sage_symfonia_erp_business_intelligence_czyli_nowoczesne_rozwiazania_biznesowe,66672.htmlsage_symfonia_erp_business_intelligence_czyli_nowoczesne_rozwiazania_biznesowe

Wydarzenia

2018-08-09 11:37

Sage Symfonia ERP Business Intelligence, czyli nowoczesne rozwiązania biznesowe


Analiza danych to jeden z najbardziej rozwijających się kierunków ostatnich lat. Popyt na specjalistów w tej dziedzinie rośnie w dwucyfrowym tempie. Wszystko za sprawą przedsiębiorców, którzy coraz bardziej odkrywają potencjał jaki drzemie w danych, które ich firmy wytwarzają masowo codziennie.


Już na ten moment współcześni przedsiębiorcy często nie wyobrażają sobie zarządzania spółkami bez nowoczesnych rozwiązań biznesowych takich jak systemy Business Intelligence, które dają im kompletną wiedzę na temat procesów zachodzących w ich firmach. Obserwowany znaczący wzrost tego obszaru uwidocznił jak duże są wymagania, a zarazem oczekiwania w stosunku do tych systemów. Na ten moment nie stawia się już tylko na szybkość oraz intuicyjność ich działania, ale przede wszystkim na dokładność. Architekci oraz programiści tego typu rozwiązań starają się już podczas ich tworzenia zaimplementować wszystkie funkcjonalności, tak aby użytkownik dostając gotowy produkt mógł czerpać z niego pełną wiedzę. Jest to jeden z niewielu obszarów, który nie zamyka się na integrację z innymi aplikacjami analitycznymi. Wręcz przeciwnie dobry produkt współpracuje z wieloma zewnętrznymi narzędziami, dzięki czemu zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających analityków. Właśnie w taki sposób do swojego systemu podeszli projektanci firmy Sage, oferując swoim klientom produkt w pełni przemyślany oraz pozwalający na integrację ze środowiskiem zewnętrznym. Można pokusić się nawet o stwierdzenie, iż projektanci Sage Symfonia ERP Business Intelligence poszli o krok dalej oferując już na starcie przygotowanych wiele raportów oraz zestawień, tak aby użytkownik wraz z systemem otrzymał już w jakimś stopniu przygotowaną sferę analityczną. W zależności od tego jakie środowisko pracy preferujemy, bądź jakie na nas wymusza konieczność analiz, dzięki wbudowanym dodatkom możemy skorzystać z najpopularniejszych programów analitycznych na rynku. Możliwość szybkiego i prostego podłączenia się do takich programów jak Excel bądź Power BI umożliwia nam wykonanie wszystkich niezbędnych analiz w naprawdę szybkim czasie. Baza analityczna firmy Sage została tak zaprojektowana, aby umożliwić analizę każdego obszaru funkcjonowania przedsiębiorstwa. Część handlowa dostarcza nam pełnych informacji dotyczących wykonanych operacji biznesowych, a w części finansowej znajdziemy obraz tego jak te operacje rzutują na całość funkcjonowania przedsiębiorstwa.

- Uważam, że klienci korzystający z rozwiania Sage Symfonia ERP Business Intelligence mogą szybciej i skuteczniej analizować informacje zawarte w bazach danych, lepiej radzą sobie z zarządzaniem ryzykiem, mogą efektywniej tworzyć długofalowe strategie i wprowadzać zmiany niż zwolennicy tradycyjnego zarządzania. Technologia Business Intelligence nie jest zarezerwowana dla dużych korporacji, z Sage Business Intelligence mogą korzystać również małe i średnie firmy, które dokonując analiz wg własnych kryteriów i wybranych obszarów, mogą być bardziej konkurencyjne na rynku, dzięki wiedzy płynącej z dostarczanych raportów - mówi Alan Lipiński, kierownik Działu IT Zorius.pl i dodaje - Sage Symfonia ERP Business Intelligence jest produktem zapewniającym kompleksową analizę przedsiębiorstwa. Aby udowodnić, że to stwierdzenie jest prawdziwe, zapraszany do kontaktu z naszą firmą.

Tekst sponsorowany

Powiaty: Bielsko-Biała
OK, zamknij