18 marca 2018, imieniny obchodzą: Cyryl, Edward, Boguchwała, Narcyz

-6°
Bielsko-Biała
18.03.2018
  • Wilgotność: 70%
  • Wiatr:wsch 11km/h

jutro: -3°-7°pojutrze: -1°-6°
artykul,spotkanie_o_parkowaniu,60110.htmlspotkanie_o_parkowaniu

Wydarzenia

2017-11-13 11:00 (Komentarze: 1)      

Spotkanie o parkowaniu


W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Strumieniu odbyło się spotkanie dotyczące parkowania i zmian w organizacji ruchu na miejscowym Rynku.

W spotkaniu uczestniczyła burmistrz miasta Anna Grygierek, radni oraz mieszkańcy Strumienia. - Burmistrz Strumienia przekazała mieszkańcom propozycję odnośnie wyznaczenia w Rynku strefy zamieszkania, co ograniczyłoby poruszanie się samochodów, a umożliwiłoby bezpieczne poruszanie się po płycie Rynku pieszych. Spotkał się on z aprobatą mieszkańców, a także i przedsiębiorców, którzy w Rynku prowadzą swoje punkty usługowe. Została przedstawiona koncepcja, która zakłada między innymi ograniczenie dopuszczalnej prędkości ruchu pojazdów na Rynku, wyznaczenie dodatkowych miejsc parkingowych i miejsc dla zaopatrzenia oraz przeniesienia przystanku autobusowego - informuje Urząd Miejski w Strumieniu. Podczas spotkania rozmawiano również o możliwości wprowadzenia strefy płatnego parkowania, która wymusiłaby rotację samochodów parkujących na Rynku.

slavko

Powiaty: Cieszyn

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
2+9=*

XXX, 2017-11-13 godz. 12:13
O matko, ograniczenie prędkości na rynku, kiedy i tak tam trzeba jechać "na palcach', bo ludzie przechodzą na parking dosłownie po całej płycie. Przejście jest tylko od strony UM. Koń by się uśmiał- płatna strefa parkowania- przecież Strumień umiera- PKO czynne od 10tej do 16tej, sklepiki się likwidują, bo burmistrzowa łaskawie zezwoliła wybudować 4 markety w okręgu 0,5 km., dziurawe drogi, nierówne chodniki, zaniedbany park- nawet solanka mu nie pomogła, najdroższe w powiecie bilety na basen, marna oferta GOKu.... zapyziałe miasteczko, któremu już chyba nic nie pomoże.
OK, zamknij