20 kwietnia 2018, imieniny obchodzą: Czesław, Agnieszka, Marian, Czech

23°
Bielsko-Biała
20.04.2018
  • Wilgotność: 44%
  • Wiatr:wsch 1km/h

jutro: 26°pojutrze: 21°
artykul,starosta_bielski_nagrodzil_bibliotekarzy,55413.htmlstarosta_bielski_nagrodzil_bibliotekarzy

Kultura i rozrywka

2017-05-17 17:39 (Komentarze: 0)      

Starosta bielski nagrodził bibliotekarzy


Dzisiaj w Szczyrkowskim Centrum Kultury uroczyście ogłoszono wyniki konkursu „Najlepsza biblioteka w powiecie bielskim”, organizowanego corocznie przez starostę bielskiego we współpracy z Zarządem Oddziału Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Bielsku-Białej i Książnicą Beskidzką.

Ze sceny odnowionej sali bibliotekarzy i samorządowców witali dyrektor ośrodka Sabina Bugaj oraz dyrektor Książnicy Beskidzkiej Bogdan Kocurek. - Dziękujemy za waszą ciężką pracę i poświęcenie. Czasy się zmieniają, ale biblioteki mają sens i nadal się będą rozwijały - stwierdziła Sabina Bugaj. Starosta Andrzej Płonka wyraził zadowolenie, że może się spotkać w takim gronie podczas siedemnastej edycji konkursu. 

W konkursie starosty bielskiego pierwsze miejsce przyznano ex aequo Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaworzu i GBP w Kozach. Trzecie miejsce przyznano bibliotece z Wilamowic. Ponadto wyróżniono szczyrkowski ośrodek oraz biblioteki z Czechowic-Dziedzic i Bestwiny. Dyplomy uznania przyznano placówkom z Jasienicy, Porąbki, Wilkowic i Buczkowic. 

Autorem fotoreportażu jest Marcin Kałuski.

mk

Powiaty: Bielsko-Biała

Zobacz zdjęcia


Skomentuj

Treść:*
Nick:*
3+2=*

OK, zamknij