18 stycznia 2018, imieniny obchodzą: Piotr, Małgorzata, Beatrycze,

Bielsko-Biała
18.01.2018
  • Wilgotność: 72%
  • Wiatr:poł 4km/h

jutro: -3°pojutrze: -3°
artykul,sukces_„resortowki”,56825.htmlsukces_„resortowki”

E - EDUKACJA

2017-07-10 14:56 (Komentarze: 0)      

Sukces „Resortówki”


Czechowicka „Resortówka” otrzymała szczególne wyróżnienie za realizację projektu dotyczącego wyzwań wychowawczych, stojących przed nauczycielami.

Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach-Dziedzicach w ubiegłym roku szkolnym realizował projekt „Lepiej zrozumieć, by lepiej pomóc - wyzwania wychowawcze dla nauczyciela 2015/2016”. Był to jeden z kilkuset polskich projektów realizowanych w latach 2014-2016 w ramach programu Erasmus+. Ale to właśnie ten Polska Narodowa Agencja programu uznała za jeden z najlepszych i stwierdziła, że jest on „przykładem dobrej praktyki”.

Jego koordynator, Grażyna Skęczek, została zaproszona do Bonn w Niemczech na międzynarodową konferencję European Conference on Dissemination and Impact in the School Sector - „Best practice results from Erasmus+”. - To wielkie wyróżnienie dla szkoły i docenienie wysokiej jakości pracy jej nauczycieli. Jest to tym bardziej cenne, że był to pierwszy projekt Erasmus+ realizowany przez ZSTiL. Jak się okazuje - zrealizowany z wielkim sukcesem - puentuje Grażyna Skęczek.

mk

Powiaty: Bielsko-Biała

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
4-3=*

OK, zamknij