19 czerwca 2018, imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Romuald, Sylwia

19°
Bielsko-Biała
03.01.2018
  • Wilgotność: 0%
  • Wiatr: 4km/h

jutro: pojutrze: 
artykul,sukces_uczniow_z_konczyc_wielkich,55994.htmlsukces_uczniow_z_konczyc_wielkich

E - EDUKACJA

2017-06-08 12:31 (Komentarze: 1)      

Sukces uczniów z Kończyc Wielkich


W Czeladzi odbył się wojewódzki finał 40. Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Powiat cieszyński reprezentowała drużyna ze Szkoły Podstawowej w Kończycach Wielkich.

Uczniowie świetnie przygotowani przez nauczyciela Grzegorza Kuboszka, wcześniej wygrali turniej powiatowy i regionalny. Na finał wojewódzki nie jechali w roli faworytów, ale też nie zamierzali oddać pola bez walki.

Drużyna z Kończyc Wielkich ostatecznie po ostrym boju zajęła drugie miejsce w finale złożonym z ośmiu najlepszych drużyn ze Śląska. Wicemistrzowie województwa to Józef Handzel, Aleksander Szczypka, Joanna Wawrzyczek i Julia Stawarczyk. Zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Siemianowicach Śląskich, a trzecia lokata przypadła ekipie ze Szkoły Podstawowej w Psarach koło Woźnik.

 

 

 

mrc

Powiaty: Cieszyn

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
2-9=*

obserwator, 2017-07-06 godz. 16:52
A co tam robił nasz najlepszy Pan Wójt? Też jeździł na bicyglu? Nie ma ważniejszych zajęć? Brawo dzieciakI GRATULACJE !!! Widać można czegoś dobrego uczyć. Dobra Zmiano nie likwiduj tego turnieju jak Gimnazjów- prosze.
OK, zamknij