26 lutego 2018, imieniny obchodzą: Mirosław, Aleksander, Bogumił, Bogumiła

-13°
Bielsko-Biała
26.02.2018
  • Wilgotność: 83%
  • Wiatr:wsch 3km/h

jutro: -11°-16°pojutrze: -11°-19°
artykul,swiateczna_gala_przedsiebiorcow,60961.htmlswiateczna_gala_przedsiebiorcow

Wydarzenia

2017-12-15 15:20 (Komentarze: 0)      

Świąteczna gala przedsiębiorców


Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej gościł, w czwartek 14 grudnia członków oraz sympatyków Bielskiej Izby Gospodarczej.

Przybyłych gości, wśród których byli przedstawiciele miasta z wiceprezydentem Przemysławem Kamińskim oraz przewodniczącym Rady Miejskiej Jarosławem Klimaszewskim na czele, rektorzy i nauczyciele akademiccy oraz wielu właścicieli oraz dyrektorów firm przywitał w mikołajowej czapce Janusz Targosz, prezes Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, który podsumował mijający rok. Z minionych najważniejszych wydarzeń wymienił m.in. Kongres „Sąsiedzi sąsiadom” zorganizowany na Stadionie Miejskim, coroczny konkurs z „Dedalami” Firma Roku, a także szereg spotkań Klubu Przedsiębiorców.

Następnie wyświetlony został film prezentujący Biennale Malarstwa „Bielska Jesień 2017”, który na bieżąco komentowała Agata Smalcerz, dyrektor Galerii BWA w Bielsku-Białej, a po bienalle o „Języku w biznesie i w podróży” opowiadał wykładowca ATH Maciej Kalarus, literaturoznawca, kulturoznawca ale przede wszystkim podróżnik, który w ciągu ostatnich 25 lat odwiedził prawie 140 krajów na świecie.

Świąteczne spotkanie przedsiębiorców zakończył koncert Big-Bandu Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej pod dyrekcją Tomasza Janusza. Nie zabrakło też życzeń świątecznych oraz upominków, ufundowanych przez Befaszczot, Bielską Galerię BWA oraz Karmello Chocolatier.

Autorem fotoreportażu jest Mirosław Galczak

mir

Powiaty: Bielsko-Biała

Zobacz zdjęcia


Skomentuj

Treść:*
Nick:*
9-6=*

OK, zamknij