21 czerwca 2018, imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rudolf

33°
Bielsko-Biała
21.06.2018
  • Wilgotność: 71%
  • Wiatr:poł 10km/h

jutro: 16°pojutrze: 15°
artykul,szybka_pozyczka_–_czy_i_kiedy_warto_z_niej_skorzystac,51150.htmlszybka_pozyczka_–_czy_i_kiedy_warto_z_niej_skorzystac

Wydarzenia

2016-12-23 12:59

Szybka pożyczka – czy i kiedy warto z niej skorzystać?


Czy warto zaciągać popularne ostatnio szybkie pożyczki? Każdy z nas może mieć na ten temat zupełnie inne zdanie. Jedni korzystają z tego typu produktów bardzo często, inni raczej ich unikają i każdy z pewnością ma ku temu swoje powody. Zanim jednak orzekniemy, czy pomoc finansowa oferowana przez firmy pozabankowe jest odpowiednia lub nie, warto dowiedzieć się nieco więcej na ten temat. Jak każdy produkt finansowy, tak zwane chwilówki także mają zarówno swoje wady, jak i zalety. Których z nich jest więcej? Kiedy taka pożyczka może okazać się przydatna, a kiedy należy jej unikać?

 

Jeśli chcesz wybierać świadomie, dowiedz się z nami, czym charakteryzują się pożyczki udzielane w ekspresowym tempie, a następnie sprawdź najlepszy ranking szybkich pożyczek – i nie daj się zaskoczyć.

Dlaczego wiele osób unika szybkich pożyczek?

Zapewne każdy z nas chociaż raz słyszał narzekania sąsiada, członka rodziny lub znajomego, który zaciągnął pożyczkę w firmie pozabankowej i popadł przez to w niemałe problemy. Takich przypadków jest bardzo wiele, jednak nie warto generalizować i na ich podstawie stwierdzać, że cała kategoria produktów jest nieopłacalna. Zawsze dobrze jest zastanowić się nad tym skąd właściwie wzięły się konkretne problemy. W przypadku szybkich pożyczek kwestią najbardziej uciążliwą może oczywiście okazać się wysokość oprocentowania lub prowizji, które nierzadko są całkiem wysokie. To właśnie te parametry pożyczki wpływają na jej całkowity koszt, a im on wyższy, tym gorzej dla pożyczkobiorcy. Nie każda osoba zaciągająca zobowiązanie potrafi przeanalizować tego typu kwestie, przez co często decydujemy się na pożyczki opierające się na niezbyt korzystnych warunkach. Wynikające z nich raty stają się zbyt dużym obciążeniem, a nie spłacając ich, zadłużamy się coraz bardziej. To właśnie wysokie koszty są głównym powodem, dla którego wiele osób nie chce mieć do czynienia z firmami pozabankowymi.

Czy jednak wszystkie szybkie pożyczki muszą być drogie? Czy mają one jedynie wady i opierają się na ukrytych kosztach? Wielu zwolenników tego typu produktów z pewnością by zaprzeczyło! Dowiedzmy się dlaczego.

Jakie zalety mają szybkie pożyczki?

Szybkie pożyczki nie dla wszystkich z nas są jedynie wyznacznikiem wysokich kosztów. Wiele osób korzysta z nich nieustannie i często jest to dla nich dobra forma pozyskiwania środków wtedy, gdy są potrzebne. Do zdecydowanych zalet chwilówek zaliczyć należy przede wszystkim fakt, że dzięki nim pieniądze otrzymać można właściwie od ręki i to nawet bez wychodzenia z domu. Większość firm oferuje możliwość dopięcia wszelkich formalności przez Internet, więc cały proces jest bardzo wygodny. Ponadto, do zaciągnięcia szybkiej pożyczki nie jest konieczne spełnienie wielu formalności, dostarczanie zaświadczeń o dochodach, czy chociażby poddawanie się wnikliwej ocenie zdolności kredytowej. Pieniądze takie są dostępne niemal dla każdego.

Poza komfortem pozyskiwania szybkich pożyczek, na uwagę zasługuje również fakt, że udzielające ich firmy coraz częściej wychodzą naprzeciw potrzebom klientów i proponują im całkiem korzystne warunki, a nawet pożyczki całkowicie darmowe. Znalezienie niezbyt kosztownej propozycji nie stanowi już dziś problemu, a żeby uniknąć dodatkowych komplikacji, wystarczy jedynie dokładnie zapoznać się z umową i spłacić zobowiązanie w wyznaczonym terminie.

Korzystna szybka pożyczka? Znajdź ją bez wychodzenia z domu!

Poszukiwania opłacalnej oferty szybkiej pożyczki warto zacząć od zwiększenia własnej wiedzy w tym zakresie oraz przeanalizowania propozycji pochodzących od różnych firm. Aby zrobić to sprawnie i nie marnować przy tym zbyt wiele czasu, najlepiej jest skorzystać z porównywarki finansowej PADO24! To właśnie w niej znaleźć można mnóstwo przydatnych wskazówek oraz rzetelne zestawienie szybkich pożyczek, które pozwoli sprawdzić je jedną po drugiej. Dzięki PADO24 wszystko to można zrobić szybko i komfortowo!

Tekst sponsorowany

Powiaty: Bielsko-Biała, Cieszyn, Oświęcim, Sucha Beskidzka, Wadowice, Żywiec
OK, zamknij