18 czerwca 2018, imieniny obchodzą: Marek, Elżbieta, Paula,

17°
Bielsko-Biała
03.01.2018
  • Wilgotność: 0%
  • Wiatr: 0km/h

jutro: pojutrze: 
artykul,ta_droga_to_zgroza,59263.htmlta_droga_to_zgroza

Wydarzenia

2017-10-12 19:33 (Komentarze: 3)      

Ta droga to zgroza!


Jazda po tej szosie to zaiste wstrząsające przeżycie. Nawet przy niewielkiej prędkości samochód co chwila gwałtownie podskakuje na dziurach i wybojach. Pojazdy znoszą to źle, a kierowcy i pasażerowie jeszcze gorzej.

Stan około półkilometrowego odcinka drogi powiatowej z Łętowni do „zakopianki” (trasy z Krakowa do Zakopanego) w Naprawie woła o pomstę do nieba. Starostwo w Suchej Beskidzkiej zwleka jednak z remontem, uważając, że szosę powinien doprowadzić do dobrego stanu ten, kto ją zniszczył. Więcej na ten temat w aktualnym wydaniu „Małopolskiej Kroniki Beskidzkiej”. 

eda

Powiaty: Sucha Beskidzka

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
8-8=*

Dd, 2017-10-17 godz. 20:00
Niedawno była w tunelu Pani Premier trzeba było ja przewieźć ta drogą przez Naprawe
bez darów, 2017-10-16 godz. 19:25
Czy nie lepiej finansowe środki gminy Jordanów zainwestować w fundusze zewnętrzne dla rozwoju gminy niż oddawać je starostwu jako darowiznę. Kilkaset swoich gminnych tysięcy może pozwolić pozyskać co najmniej trzy razy tyle pieniędzy dla gminy .Niech każdy pilnuje swojego. Czasy prezentów minęły. Nigdy bym nie zainwestował w tartak mojego sąsiada - bo to nie mój tartak- chociaż niekiedy przecieram u sąsiada drewno. Za to płacę uczciwie i koniec. Jest porządek i nie mamy do siebie pretensji.
eureka, 2017-10-14 godz. 10:33
Pan wójt sołectwa Łętownia i jego samorząd powinien pójść śladem wójta Gminy Zembrzyce i tamtejszego samorządu i podarować starostwu środki na remont drogi powiatowej. To takie proste, że aż dziw, że taki doświadczony wójt na to nie wpadł! Aż dziw bierze!
OK, zamknij