17 lipca 2018, imieniny obchodzą: Aneta, Bogdan, Aleksy, Jadwiga

18°
Bielsko-Biała
17.07.2018
  • Wilgotność: 89%
  • Wiatr:zach 0km/h

jutro: 19°16°pojutrze: 21°15°
artykul,tak_sie_bawia_gilowice,66015.htmltak_sie_bawia_gilowice

Kultura i rozrywka

2018-07-08 10:00 (Komentarze: 0)      

Tak się bawią Gilowice!


Dni Gilowic już na półmetku!

Od wczoraj (7 lipca) w Gilowicach trwa znakomita zabawa podczas święta tej miejscowości. Pierwszego dnia rozegrano turniej piłkarski żaczków o Puchar Wójta Gminy Gilowice. Były też pokazy ratowników GOPR, grała orkiestra dęta Muzeum Górnictwa Węglowego z Zabrza oraz śpiewały zespół regionalny Hulajniki z Milówki i kapela góralska Katarina. Na scenie zagrał zespół Ton. Prawdziwe tłumy ściągnęła gwiazda wieczoru zespół Baciary, który nie mógł tak łatwo zejść ze sceny z uwagi na bisy. Potem rozpoczęła się dyskoteka plenerowa.

- Zapraszamy oczywiście i dzisiaj, gdzie planowanych jest kolejnych wiele atrakcji, w tym i dla najmłodszych. A wieczorem nie zabraknie wspaniałej muzyki do tańczenia z taką gwiazdą jak Bayer Full – podkreśla wójt gminy Gilowice Leszek Frasunek.

A jak przedstawia się dzisiejszy program w szczegółach? Już o 14.00 rozpocznie się zabawa dla najmłodszych z bańkami, tańcami i grami. Około 15.30 rozbrzmi konkurs wokalny Mam talent Gminy Gilowice. Potem wystąpią zespoły taneczne Paradise i Mini Paradise. Kwadrans po 16.00 na scenie wręczone zostaną odznaczenia dla mieszkańców gminy Gilowice. Po tej uroczystości zagra orkiestra dęta OSP Gilowice. Później zagrają zespoły Shelky i Dekonstrukcja. O 19.30 rozpocznie się Gala Disco Polo z Bayer Full, Czadoman, Mr. Sebii i Big Party. To jednak nie będzie koniec muzyki tanecznej, bo po dawce Disco Polo organizatorzy zaproszą na dyskotekę plenerową. Przez cały czas temu wszystkiemu towarzyszy specjalnie przygotowane wesołe miasteczko, wiele stoisk promocyjnych, w tym z regionalnymi przysmakami i łakociami.

ps

Powiaty: Żywiec

Zobacz zdjęcia


Skomentuj

Treść:*
Nick:*
6-9=*

OK, zamknij