25 czerwca 2018, imieniny obchodzą: Łucja, Wilhelm, Dorota, Witold

18°
Bielsko-Biała
25.06.2018
  • Wilgotność: 54%
  • Wiatr:płn 4km/h

jutro: 18°pojutrze: 19°14°
artykul,targi_slubne_w_gorach,54585.htmltargi_slubne_w_gorach

Kultura i rozrywka

2017-04-17 08:23

Targi Ślubne w górach


Targi Ślubne w górach 

W niedzielę 23 kwietnia, w Hotel & SPA Kocierz odbędzie się kolejna edycja Targów Ślubnych.

To znakomite miejsce dla wszystkich zainteresowanych branżą ślubną, zarówno osób zamierzających wstąpić w związek małżeński, jak i firm działających w tej branży. Tym pierwszym niewątpliwie ułatwią życie, gdyż na Targach będą mieli dostęp do sprawdzonych ofert ślubnych. Oszczędzą również czas (i pieniądze) potrzebne na ich znalezienie, a także będą mogli zamówić usługi z korzystnym rabatem. Poza tym bezpośredni kontakt z usługodawcami jest dużo bardziej efektywny niż prowadzony za pośrednictwem telefonu czy maila.

Na Targach prezentowane będzie wszystko, co jest konieczne lub przydatne podczas planowania ceremonii ślubno-weselnej. Swoje oferty będą prezentować m.in. salony mody, zakłady fotograficzne, cukiernie, zakłady kosmetyczne, wizażystki, firmy dekoratorskie, kwiaciarnie, zespoły muzyczne oraz wiele innych firm.

Wydarzenie tego typu ma również tę zaletę, że można osobiście sprawdzić wszystkie oferty - obejrzeć, posłuchać, dotknąć, a nawet powąchać czy posmakować. Ma się też pewność, że przedstawiane oferty są aktualne, czego nie zawsze da się powiedzieć o propozycjach weselnych znajdowanych w Internecie. Targi ślubne to również bogactwo doznań i emocji, co sprawia że wiele par szybko zaczyna odczuwać wyjątkową, przedślubną atmosferę.

A dla wciąż nieprzekonanych do uczestnictwa w Targach jeszcze jedna informacja. Jeden z uczestników targów ślubnych w górach otrzyma voucher o wartości 10.000 zł na organizację swojego wymarzonego przyjęcia weselnego.

 

 

Artykuł sponsorowany

Powiaty: Bielsko-Biała, Cieszyn, Oświęcim, Sucha Beskidzka, Wadowice, Żywiec
OK, zamknij